Öneri 2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

...2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun Mu...

1. Evet

83,3%
  2. Hayır

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Keşke gerçekleşseydi

2. 328 oy almıs daha ne alması gerek iletim için anlamıyorum ki yani...

3. Bütün ikincil elitler kredili neredeyse, bunu da yapın artık. Ne geldiyse elitler için geliyor, birazda nooblara faydası olsun yeniliklerin :D

eskioyuncu27 bunu beğendi.
  4. Prophecy

Prophecy User

Güncel...

5. Bunu yaparlarsa zarar edeceklerini düşünüyor olmalılar, güçlenmek için gerekli milyonlarca uriyi hiç hesaplamıyorlar.

6. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Güncel. Neden kimse böyle güzel bir fikri güncellemiyor?

7. sen güncelledinde nolcak :D.

boşver aradan çok zaman geçmiş.benim x2 ler de bitmek bilmiyo zaten.seprom sıkıntısından x3-x4 sıkıyoruz genelde.olsa da olmasa da farketmez artık.oyuna da fazla girmiyorum.hatta hiç gibi.yani 'çokta fifi'.

8. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Olsun yine de güncelleyelim, gerçekten çok faydalı olacak bir gelişme.

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Fikriniz haftalık raporlara eklenmiştir. Bundan sonraki süreç merkez ekibin kararıdır.

İyi forumlar.

FIRTINA bunu beğendi.
  10. bence de kredili olmalı bu yüzden oyum olumu.Zaten oyunda kimse MCB-25 lazer cephanesine uri veripte almıyor.Güçlü hesaplarda zaten milyarlarca var yeni hesaplarda da galaksi kapılarından gelirse kullanıyor millet gelmezse de ona verecek uri zaten israf olur yeni bir gemi için

11. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Güncel.

12. düzenli kapı yaparsanız galaksı kapısı basarken bol mıktarda gelıyor zaten. Tamam bende cok var ancak olmadığı zamanlarıda yaşadım bu bir gelişme oyunu aktıf oynayarak kolayca elde edılebılecek bu x2 zor degıl benım gorusum.

13. JOB lazeri zaten aynı fiyattan satılıyor ve NPC'ye 3,5 kat hasar veriyorken x2'nin aynı fiyattan satılması zaten çok saçma bir durum.

Spinaci bunu beğendi.
  14. 1Zackho

1Zackho User

15. Galaksi enerjilerine job gelse güzel. Olurdu

16. Sampson

Sampson User

pve de x2, pvp de x1 vuracak bir cephane krediyle satılacak en uygun çözümü bu bence

militaryship-3 ve ASİL-DENİZCi bunu beğendi.
  17. Bakınız bu fikir ciddi beğeni aldı bakalım adminler ne yapacak.
    Dua ediyorum ki yeni kredilik bir lazer çıkarıp ta x1 lazer e göre %50 daha fazla vursun demesinler dua ediyorum.
    yine etraftan dolanmazlar umarım.

18. güncel

19. MrWho

MrWho User

artık gerek var mı :D

20. senle benim için gerek yoktur ama bulamayanlar var.bende de 10m ye yakın var.bitmek bilmiyor sanki.harcıyorum harcıyorum yerine gelebiliyor zamanla.ben rahatlıkla npclere milyonlarca x3 üm ile 80-90k vururken x1 le garipler napsın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.