Öneri 2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

...2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun Mu...

1. Evet

83,3%
  2. Hayır

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DraydiBoy

DraydiBoy User

Düşük seviyeli oyuncular için artık kesinlikle olmalı gemimde 100m geçik x2 var boş boş duruyor sadece birikiyor kullanmıyorum ki ben ful + ful cephaneye de sahip değilim yani. İşin özü benim gemide 100m varsa cephanesi bol olanlarda kim bilir ne kadar vardır :D o yüzden olmalı

2. konu güncel

3. : )))))))))))))))))))))

4. TersLale

TersLale User

Beklemedeyiz. X1'den hızlı biten lazer.

5. _warmiii_

_warmiii_ User

Oyunda x1 ile kasılmak artık baya zorlaştı, zira mesele rinusk kasmakta vs gibi birçok mesele var;
    - Sarı Kalkan
    - Pro lazer
    - Gemi modülleri
    - Hibrit alaşım
    - ARGE
    - Geliştirme
    Vs vs
    En azından oyuncuların yaratıkla krediyle fazla derdi olmadan yukarda ki meselelere geçmeleri kolaylaştırılır aksi takdirde de oyun gelişim aşaması para vererek oynayanlar için bile uzunken, ücret vermeden oynayanlar için çok çok uzun bir süreç bunu X2 ile biraz daha azaltmış olursunuz millette keyfine bakar

6. bu yanıt çok üzdü beni

Luminous bunu beğendi.
  7. Agır_TR

Agır_TR User

bi mermi daha çıkar yakında zaten x2 hepten çöp olur bigpointin planlarında var o bence :D

8. bence olmalı yeni başlayanlar için çok iyi olur

9. konu güncel

10. Konuyu , foruma yeni katılan arkadaşlarımız adına yeniden canlandıralım ,ve daha önce bahsedilse de yeniden hatırlatmak isterim ; JOB-100 mermisi , MCB-25 mermisine göre açıkça daha üstün olduğu halde , ikisi de aynı fiyata satılıyor . Bu bence bir tür fikir olmaktan çıktı , oyunda bulunan bir düzensizlik gibi bir şey . MCB-25 , artık kesinlikle kredi ile satın alınabilir olmalı .

ateistkeci bunu beğendi.
  11. TanrıEru

TanrıEru Guest

basit bir olay ama mantıklı gibi

12. ASİBOYS

ASİBOYS User

x1 bedava olsun x2 credili olsun x2 yi credi ile satın alana kampanya ile x4 de hediye etsinler 1m x2 alana , 500bin x4 versinler ?
    ehh yeri gelmişken tasarım olayıda gereksiz herkeze tüm tasarımlarda dağıtsınlar ne gereği var uğraştıyorlar alla alla :);):):p

13. bu konuyu raftan kaldırın.vazgeçtim olmasın.önerinin geri çekilmesini istiyorum.konuyu siz kaldırmassanız bi buton kaoyun konuyu kaldır diye ben kaldırayım.

14. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenip arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.