Öneri 2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

...2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun Mu...

 1. Evet

  83,3%
 2. Hayır

  16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Güzel fikir fakat x2 yle 30 k sıkan biliyorum ben
   
 2. ney kesiyo? x2 ile gelsin beni kessin kesebiliyorsa
   
 3. güzel olurdu elbet ama uri ile satılan hiçbişeyde kolaylık yapmazlar kanımca bitek lf2de yaptılar oda işlerine öle geldi çünkü az sıkıyor senin dediğinse fazla sıkıyor o yüzden işlerine gelmez.bu oyunun amacı en güçlü lazeri sıkmak
   
 4. saalih134

  saalih134 User

  Abicim iyi güzel söylüyorsunda az para ile dükkanda 5 tl ye 10 k mıydı neydi x2 alıyorlar ağer credi ile alınırsa dükkandan onun yerine farklı bir cephane koymak zorunda kalırlar ama buna bir çözüm bulabilirsen oyum sana iyi şanslar,iyi forumlar.
   
 5. Bence kredi ile alınabilmeli,yani 1000 tanesi 250.000 c olsa ufak level arkadaslarında işine yarar.. para biriktirene kadar x1 kasarlar sonraında x2 ye geçerler ayrıca ortalık karışır felan denilmiş,x4 den aşağısını sıkana denk gelmedim henüz arada bir yeşile rastlıyorum o kadar :D
  +1
   
 6. Kesiyoruz kardesim 25-30k vuruyorum ben x2 ile.

  Benim gemim neredeyse full ama x2 ile 3vs1 yapıyorum. Fakirlik diz boyu:)

  Tartışma çıkarmak istemiyorum. Tabiki gemisi güçsüz olan arkadaslarımız icin cok onemli birsey bu fakat benm gibi gemisi olanlar suistimal edebilirler bunun yanında x1 lazeri ölü duruma geçer bence olmaz.
   
 7. aynen 30 olmasada bi 24 falanda ben vuruyorum x-1/x-4 arası gezer dururum 5 gemi keser bi kere kesilirim yada alırım vegayı keser keser kaçarım yani :)
   
 8. Aslında evet,birkaç karmaşık olay olabilir ve x1 tarih olur bunun olmaması için bu lazer cephanesinin çok pahalı olması gerekiyor ki düşman şirketteki oyunculardan bazıları bize karşı avantajlı olacaklar bence 1000 adetlik cephane 2-5m Credi hatta 10m'ye yakın olmalı veya sadece NPC'lerde kullanılmalı ama buda size saçma gelebilir.Ama sadece NPC'lerde kullanılmalı yoksa çok karmaşık şeyler olabilir zaten
  NPC'lerde kullanılmasını çok istemiyormuyuz ? Birçok kişi skylabtan veya klandan credi kazanıyor.Yinede benim fikrim sadece NPC'lere kullanabilelim hem GG için de iyi olur,
  İyi Forumlar.
   
  Son düzenlenen: 30 Nisan 2014
 9. ben o x-1/x-4 arasındakileri şu an ki vuruşla x1 ile de kesebiliyorum.2 kat lazerle rahat olurdu dediğin gibi.bende zaten ucb bulmakta zorluk çekmişimdir.her zaman sıklıkla kapılara giremiyorum.2 kat veya 3 kat temel lazere uri vermeye değmez diyorum.çünkü temel lazer dediğin kutusunda aldığın gibi durmuyor.çabuk tükeniyor uri yetişmez.eğer dediğiniz gibiysde,bence 2 kat temel lazerin kredili olması benim gibi ucb sıkıntısı çekip baskına gitmek isteyenler için iyi bir fırsat olacaktır.2 kat temel lazerle sadece npc kesebiliyorum.oyuncu kesmeden oyunun tadı çıkmıyor tabii ki.2 kat temel lazer credili olursa bu yüzden bize şans doğar ve oyuna heyecan gelir.hem merak etmeyin ne kadar vuruş gücün yüksek olursa olsun güçlü elit oyuncular bana sorarsan 3 kat temel lazer kredili olsa dahi;ucb siz rsb siz baskına çıkmazlar böyle yapıyolar sanırım.neden dersen adamlar tasarımdan gelecek %2 nin hesabını yapıyolar.bunun hesabını yapan 2 kat temel lazer credilik oldu diye 2 kat temel lazerle harita dolaşçak değiller sanırım senin gibi herhalde.:).
   
 10. Arkadaşım sen sağlamsın galiba
   
  Son düzenlenen: 26 Eylül 2014
 11. Aslında fikrin çok hoşuma gitti bir lazer çıkarsınlar npclere 2x oyunculara 1,5x ya da 1x kadar vursun bir de credi ile satılsın hepimiz rahatlarız.
   
  6KN ve BlackGhost™ bunu beğendi.
 12. En iyisi bu bence yoksa düşmanlar bizi ıslatır :) .
   
  Son düzenlenen: 6 Eylül 2014
  KızılEjder ve 1KILLERGHOST3 bunu beğendi.
 13. tabii bigpoint bizi dikkate alırsa evet güzel fikirler meydana çıkmış bulunmakta..
   
 14. Evet öyle.Umarım dikkate alınır çünkü bu darkorbite yeni bir çağ başlatabilir.
   
 15. Ben eminim bu tarz bir update geldiğinde hem kapılar açısından hemde npc,baskın v.b konularda gelişim olacağından üye sayısınında artıcağı kanaatindeyim..
   
 16. Aynen öyle.GG için istiyorum en çok zaten.
   
 17. Olumlu oy atmışım ama biraz da olsa gelişmesi lazım... Olumsuz değil... Gelişmeli
   
 18. bunun geliştirilmesi olmaz konu gayet açık ve net.ama şu şekilde geliştirebilirm.bu konudan şikayetçi olanlar var gördüğüm kadarıyla.madem öyle;isteyen x2 lazeri krediyle alsın,isteyen uriyle.
   
 19. Credits ile satılırken uridiumla almak biraz ahmakça olmaz mı :D +1
   
 20. istek üzerine birazcık daha geliştireyim.isteyen uriyle alsın,isteyen crediyle.uriyle alınanın vuruş mesafesi daha uzun olsun plt-2026 gibi.crediyle alınanın daha kısa olsun r 310 gibi.ama x2 kuvveinde olsun ikiside.böylece oyuncuları kesebilmek için urili x2 tercih edileceği için kıymet kaybedilmez.npc keserkende credili olan tercih edilebilsin. iyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.