Öneri 2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

...2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun Mu...

 1. Evet

  83,3%
 2. Hayır

  16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Kimse uridium ile almıyor ama pala toplayıp gg basınca çıkıyor ev o kadar emek boşuna olmamalı.
   
 2. Hidrata

  Hidrata User

  arkadaşlar herkes gelsin gelmesin konusunda ama kimse x2 credili olursa gg oranlarını düşünmüyor böyle bir yenilikle gg oranının düşmeyeceğini bilebilirmiyiz eski arkadaşlar bilir eski anasayfadayken daha çok parça çıkardı şimdiye oranla bu yenilik gg yi etkileme ihtimali oldugu için -1
   
 3. Eğer kredilik olursa o zaman MCB-25 avantaj kutularından, gg lerden ve ganimet kutularından kaldırılması gerekir. Gördüğünüz gibi denge her yönde bozulur. Dolayısıyla olmamalı. İyi forumlar.
   
 4. bencede zaten bitek kapılardan bulabiliyoruz kapı yaparken kullanıyoruz
   
 5. Cillos™

  Cillos™ User


  olursada pahalı olmalı 1k-1.5k kredi gibi.
   
 6. derdin bu olsun.hali hazırda avantaj kutularında zaten lcb-10 çıkıyor.kaldırılma ihtiyacı hissedilmemiş.gglerden ve ganimet kutularından kaldırılması zor bişey değil.hatta gglerden kalkması diğerlerinin çıkma olaslığını artıracaktır.gg lerden ganimet kutularından en az x3 çıkması kapışmalrı dahada hevesli hale getirecektir.x2 ile vs mi olur.x2 npclere lazım.biz x2 leri bazen oyunculara karşı kullanıyrouz tamama ama, cephane eksikliğinden dolayı bu.her yönden denge getirecektir bence bu.cephane fakirine güç gelecektir bir nebze olsun.ben böyle düşünüyorum.
   
  Luciferr bunu beğendi.
 7. LCB-10 konusunda haklısın. Fakat x2 için yazdığım avantaj kutuları gg ler ve ganimet kutularındaki denge bozulmalarından söz ediyordum zaten. Bu yüzden olmamasını istiyorum. İlaveten saldırı fark azalacak veya artacak bu da olumsuz. Olması için mantıkı bir sebep yok. Bu yönden olumsuz bakıyorum. İyi forumlar.
   
 8. o kısmı var doğru pala toplayınca nederyse hep x2 çıkıyor kararsız kaldım şimdi
   
 9. ver olumlu oyunu provakasyonlara gelme.güçlü olan bolca rahat rahat pala topluyor ama gelde güçsüz olana sor.5-3 gir soluğu x-8 de al.bu durumda olanlar var.ortada gelir adaletsizliği oluşmuş bunlar milyonlarca x2 toplayınca.birde emeklerinin boşa gitme ihtimalinden yakınıyorlar.bunları duyanda x2 için topluyor sanacaklar paladiumları.hem fenamı x2 yerine x3 daha fazla çıkacak.x4 kullanan vs cilerle kapışma şansınız olacak bir nebze olsun.direnme gücünüz artacak.pala toplayamayan fakir fukarada kredili x2 ile direnme şansını önemli derecede arttırmasının yanı sıra kasılma gücümüz de artacak.
   
  Luciferr bunu beğendi.
 10. Ona bakarsan benim 66 LF-4 üm var ama bizim klana dalmayanlara dalmıyorum. Kendi istediğin gerçekleşmesini istiyorsun şuan. İyi forumlar.
   
 11. 66 lf 4 lü kişilere vs de kafa tutabilmek için sessiz kalma oyuncu.sende bu sese kulak ver.olumlu oyunu ver.ağalık düzenine son ver.
   
  Luciferr bunu beğendi.
 12. ben oyumu verdim bakalım ama olumsuz yönleri de var mesela sadece x2 ile asına çıkıp bi ton adam alan var onlara gün doğacak
   
 13. sıkma canını bu kadar adamlara gün doğmuş doğacağı kadar.adamlar milyonlardan bahsediyor.nasıl biriktirmiş hayret ediyorum.bırak bize de gün doğsun ucundan da olsa.
   
 14. oraasıda doğru beni ikna ettin +1
   
 15. Arkadaşım adam x2 yle dalsa bana bende x2 ile girerim. Benim x2 farkım onunkinden kat kat fazla olur, güçlü kişiler daha hızlı imha edebilecektir. Dolayısıyla zayıf kalan taraf yine güçsüzler olacaktır. Lütfen sadece olumlu değil, olumsuz yönleri de dikkate alınız. Ben burada güçsüzleri düşünüyorum 66 LF-4 lü biri olarak. Kötü niyetli biri olsaydım doğrudan olsun der geçerdim. İyi forumlar.
   
 16. doğru söylüyor olumsuz yerleri de var
   
 17. Hala da bize haksızlık olur diye olumsuzum.
   
 18. güncel
   
 19. tabutçu99

  tabutçu99 User

  olmasın bence olursada 1000 tanesi 100k olabilir yada 50
   
 20. GLADYATÖR

  GLADYATÖR User

  bunun güçsüz gemilere hiçbir faydası olacağını düşünmüyorum biliyorumki öyle birşey olsa herkes yaratık bulmakta zorlanacaktır ayrıca benim 4milyon x2 im boşunamı gidecek ben x2 sıkarken bile tasarruflu kullanıyorum siz kalkıp kredili olsun diyorsunuz "zamanınefendisi" gemin full olabilir ama biliyorumki x2 hiç yok seninde en az 1milyon x2 olsaydı öyle birşeyin olmasını istemezdin ben sana söyliyeyim sen bunu güçsüz gemiler için iyi olacağını söylüyorsun sen sepromlu x2nin kaç sıktığını bilmiyon sanki zaten tamir bedava elini sallayan baskına çıkar kim güçsüzleri kesip geri döner bu şekildede güçsüz gemilerin işine geleceğini sanmıyorum oyum olumsuz malesef
   
  MKS-705 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.