Öneri 2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

...2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun Mu...

1. Evet

83,3%
  2. Hayır

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. güncel

2. Otomatik alma cpu su 1000 cephanenin altına düşmeyince satın almıyor. Alacak diye gemilerdeki milyonlarca x2 den olacak değiliz bence cephane limiti komple kaldırılmalı saçmalık zaten başlı başına.

___________CAN bunu beğendi.
  3. bence olabilir diyolar o kadar x2 ne olucak falan bence ikiye bölünüp mcb-50ye eklenebilir. mesela birisinde 100k mcb25 var 50k mcb50 si olucak

4. ee yine beleşçilik oldu ben öyle yaparım ezik diye hitap ettikleriniz gelişemez ve oyunu bırakır üzgünüm kardeşim dediğine karşıyım!

5. Eyuplu3

Eyuplu3 User

buna benzer bir konum var : ************************
    burda sorun gelişmiş gemiler gidicek kasılıp rsb alıp baskın yapıcak:D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Eylül 2014
  6. güncel

7. GELİŞTİRİLMELİİİİİİİ +0

8. geliştirmeye/önerilere açıktır...güncel...

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ağustos 2014
  9. Bu konunun yaşamasına çok sevindim.
    Tekrar bu yorumu yapıyorum.

Lazerin kredilik olması ve NPC'lere 2 kat , oyunculara 1,5 kat hasar vermesini öneriyorum.Hem GG için iyi olacak hemde gelişme çağında olanlar için iyi olacak.

Son düzenlenen: 3 Eylül 2014
  10. Arkadaşlar fiyatinin fazla olmasi sizin dezavantajinizdir, haberiniz olsun :) Darkorbit yetkililerinin uygulayacagi fiyat daha düşük olacak belki? Fakat bakacaklar ki oyuncular daha yüksek fiyat istiyor, bu sefer daha yüksek bir fiyat uygulayacaklar. Kendi kazdiginiz kuyuya düşeceksiniz yani. Bence siz aklınızda ki fiyatı hic söylemeyin, sadece destek verin yeter. Benden tam destek! ;)

11. Modum sonra kasılmak kolay oluyor filan diyorlar ondan.NPClere 2 kat oyunculara 1 kat hasar versin yeter :) fiyatı önemli değil benim için :D

Ama haklısınız gelişmekte olanlar için dezavantaj olur.

12. o da güzel.npc lere 2 kat;oyunculara 1 ya da 1,5 kat hasar verebilir.bunun haricinde oyunculara 2 kat vermesini isteyebilirsiniz. bunun için uriyle alınan 0,25 uri değerinde xl-2 lazeri çıkarılabilir.veyahut normal x-1 lazeri npc ye 2 kat,oyuncuya 1 kat vururken;x-2 lazeri ise normal şimdiki haliyle kalabilir.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  13. Aynen bu fikri KıllerGhost adında biriyle bulmuştuk.Yeni lazer çıksın oyuncuya 1 kat npcye 2 kat hasar verilsin.

Yalnız Mcb-25 lazerinin 0,25 uri olması saçma olmaz mı :)

14. yeni lazer çıkmasına gerek yok.şu an ki x1 lazeri npc ye 2 kat vururken,oyuncuya 1 kat vurmaya devam edebilir.

15. Bilmiyorum x1 lazerine dokunmayıp başka lazeri geliştirmek bana daha iyi gibi geldi ama :D

16. doğru 0,5 uriymiş.bilmiyodum mcb 25 in fiyatını ondan yazdım.hiç uriyle almadığım için.

şu da var aslında: direk x2 lazeri kredilik yaparsak vs ler çoğalacaktır bana göre.bunuda adüşünmek lazım.

17. Sanki oyun cok kolaymis gibi kasılmak kolaylasir diyorsunuz :) Bundan 3-4 yıl belkide daha kısa bir süre sonra hic oyuncu kalmayacak. Yeni baslayan kimse olmadigi gibi eskilerde gidecek. Bundan dolayi böyle bir yenilik şart :)

18. Vay be...Eski favori konularımdan biri ve hala açık olması ne güzel.

Konu Güncel.

19. bdrdd1n

bdrdd1n User

yada sadece yaratığa 2 kat vuran kredilik temel lazer tip birşey çıkarılsın daha mantıklı olmazmı oyuncuya da zararı olmaz

20. -ZİFİRİ-

-ZİFİRİ- Guest

Merhaba ,

Bence olmaması gerekli çünkü açık arttırmada satılıyor.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.