Öneri 2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

...2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun Mu...

1. Evet

83,3%
  2. Hayır

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. çok saçma biz o zaman enayi miyiz boşu boşuna kastık o kadar eliti? Benim çarımda 4 milyon x2 var yeri geldimi çok işimi görüyor gelde anlat bana?

2. Aynn mcb-25 krediyle olursa güzel olurdu 8 yıldır x1 i krediyle dükkanda satıyorlar Artık x2 de krediyle satılmalı

3. Bak dostum forumda her konuya ''saçma , çok saçma'' gibi yorumlar yazarak gidebileceğin son nokta uzun süreli ban almaktır.

İnsanların kalbini kırarak gideceğin son nokta öteki dünyadaki acı çekilen yerdir.

Kimsenin kalbini kırma yaz fikrini , kalp kırıcı sözleri sil yorumundan güzel güzel eğlene eğlene vakit geçirelim.

Konuya gelince dostum sırf senin için değil gelişmekte olan oyuncular için çok işe yarıyacak bir konu.

Bakın şu yorumu bir görün artık.Yeni lazer türü çıkarılsın , NPC'lere 2 kat , oyunculara 1,5 ya da 1 kat hasar versin.

Şu konularda tüm yorumları okuyun mantıklı düşündükten sonra yazın yorumunuzu rica ediyorum..

MKS-705 bunu beğendi.
  4. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Forum,paylaşım ve fikir alış veriş platformudur lütfen her türlü fikir ve düşünceye saygı duyalım kırıcı olmayalım,Fikir ve düşünceler paylaşıldıkça değer kazanır....Unutmayalım.

İyi Forumlar.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  5. yav dediğin gibi şey olursa herkes x2 ile kasılır bi önemi kalmadı ki bizim sıktığımız merminin..

6. Dostum öyle evet ama kredinin pahalı olması kararını aldık zaten.

Eğer kolay kesilecek ise bir miktar paraya kıymamız gerekecek.

1000 kredi olması görüşündeyiz , şimdilik.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  7. oyunculara 1 kat ve 1000 credi olacaksa olsun karışmam :D

8. Güncel

9. bence olumsuz siz şimdi x2 istediniz zamanla x3'ü kredilik istersiniz bence saçma bişiy (oyum olumsuz) :D

10. Şimdi x3 ne alaka.

X2 kredidlik olmayacak son karara göre en mantıklı karar yeni lazer türünün gelmesi ve bu türün kredilik olması.

NPC'lere 2 kat , oyunculara 1 kat hasar verecek bir tür.

X3 bahane kimse x3 ' ün kredilik olmasını istemez konu açan olsa da zaten olumsuz basar...

11. *Cihan*

*Cihan* User

Merhaba,

Bendende olumsuz...malesef..

Iyi Forumlar

12. BENCEDE OLSUN...ZATEN ÖNEMLİ HERŞEYİN URİ İLE ALIUNDIĞI BU OYUNDA X2 ORTA SINIF ALTI Bİ LAZER BARİ KREDİ İLE ALINABİLSİN....

13. npc ye 2 kat oyuncuya 1 kat olacak şeklide ve ücreti olan kredisinin değerini yansıtacak şekilde x1 e oranla yüksek olması şartı ile yeni bir lazer çıkarılması uygundur.böylece ne urili x2 yi kaybetmiş oluruz,ne düşük kredili x1 i kaybetmiş oluruz.

saygılarımla...

14. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Forum kuralları gereğince büyük harf yazmak bağırmak anlamına geldiğinden dolayı yasaktır.

İyi Forumlar

15. Konu hayatta , oyun ölü durumda.

Güncel :(

16. Güncel :)

17. kimse uridiumla almiyo diye bisey olamaz ben oto lazer satin alma cpusunda x2 secili ve buna ragmen rahat kasiliyorum. oyum olumlu ama soyle x2 1 atislik birim fiyati 100c olabilir buda 1000 atislik 100.000c olur iyi olur kesinlikle olmali

18. 100 C bile az bence.

En iyi fiyat 500-1000 C arası bir rakam...

19. bence fiyati normal ama x2 turunden iki sekilde olmali biri urili biri crli crli olan npclere karsi x2 dusmana karsi x1uri olan ayni olsun npc yaratik x2 vursun oda olursa super olur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.