Öneri 2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

...2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun Mu...

1. Evet

83,3%
  2. Hayır

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bencede olmalı çünkü hiç kimse almamıştır uridiumla x2 olsa çok güzel olurdu oyum olumlu :D

2. yaratığa 2kat gemilere 1.5 kat gibi düzenlenirse olabilir

BlackGhost™ bunu beğendi.
  3. andermo83

andermo83 User

Oyum Olumlu Fakat x2 Değişmesin ;) Uriye Devam Fakat Yeni Bir Lazer Türü Gelebilir Dediğin Gibi x2 x1 Karışımı Aynı Demanar Mermisi Gibi Olabilir Bu Sayede Bazı İsyan Düşünceleri Susturulabilir Öbür Türlü Karşı Çıkan Çok Olabilir Ki Bazı Arkadaşların Dediği Gibi x2 Yi Uri İle Alan Yok Artık Çünkü 1 Kapı Açarken Bile 300-400k x2 Geliyor Ve Nerden Baksan 200 Lük Sibo Görevinde Tamamlıcak Miktar(uber) Dediğim Gibi Olumlu Fakat Anlattıgım Gibi

4. olursa müthiş olur +1. de benden :)

5. hala gerçekleşmemiş olması üzücü. Sırf bu yenilik geldi mi diye giriş yaptım. Do'ya dönmek için iyi bir sebep olabilirdi ama maalesef olmadı.

6. Güncel

7. Merhabalar,

Güncellenmiş konuya tekrardan katkı veren arkadaşlara forum adına teşekkürler.

İyi forumlar

BlackGhost™ bunu beğendi.
  8. darkorbit x2 yi credi ile yapmak için daha ne bekliyor ? yüzde kaç olmasını bekliyor bi zahmet yapın artık şunu

9. X1.lazer cope.ozaman mcb-25 tanesi 50credi olsun!

10. Olmamali olursa gglerle bastigimiz ve gelen x2 lere neler olacak 3 m var bende herkes cubilere x2 skcak ve daha az uri gelecek

11. WanKÜ1

WanKÜ1 User

bence yeni lazer türü gelip pve 1.5 kat hasar ve pvp lazerini 1 kat hasar olmalı x2 değişmemeli.

12. antimadde

antimadde User

Bence x2 credili yapılsın ancak limit konulsun(mesela günlük 10k cephane gibi bir limit konulsun ve 10k dan fazla alınırsa uriyle satılsın.)

13. Güncel

14. aries123

aries123 User

Getirilmez ama yinede + veriyorum suana kadar hangi turk formundan cıkan fikir hayata gecti?

15. Luciferr

Luciferr User

Olmaz diyenlerin kafasında 2 şey var
    1) Ben nasıl canım azalmadan oyuncu kesecem
    2) Onlarca x2 ye ne olacak
    cevap vereyim
    1)Sen güçsüzken hayalin neydiyse Yeni oyuncularında hayali o senin işine zaten x2 yaramaz sadece npc kesersin sende daha fazla zevk alırsın
    2)Dediğim gibi x2 senin fazla işine yaramaz daha fazla aksiyon için kıyasıya mücadele lazım.Sizin istediğiniz oltaya yem yerine balık takmak.
    Kendi fikrim ise
    Ciddende böyle bir şey çok hoş olur servere zevk gelir ve terkeden oyuncuların geri dönmesi için 2 sebeb olur 1 3 boyutlu darkorbit 2 ise canavarlarla fazla uğraşmayacak.
    İnşallah iletilir.

16. güncel

17. WanKÜ1

WanKÜ1 User

Saçmalamayın beyler bizim bastıgımız tonlarca gg heba olur onun yerine lcb-50 türünden bir lazer cephanesi getirilmeli pvp lazer hasarı 1kat pve lazer hasarı 2 kat olur ve tane fiyatı 50 credi ile olursa bu daha iyi olur o x2 leri 20milyon yapana kadar ne çektim şimdi krediye dönerse o 20milyon x2 yi 100m krediye alıcak haksızmıym :)

18. bana ne senin çektiğin şeyden.sen çekmişin biz çekmeyelim diye uğraşıyoz işte :D.

19. LCB-10'un tanesi 10 Kredi ise MCB-25'in tanesi 40 veya 50 kredi olmalı bence.

20. Aslında her şey x1 e göre hesaplanmıyor mu arge lazer hasarı :D x2 kredili olursa ozaman herkes alabileceğinden x2 x1in yerine geçer yani temel lazer x2 olur ama eskiden uriyle alınan lf2 ler kalkanlar şimdi krediye döndü cephane kısıtlaması kalktı yani ilerde buda krediyle alınabilir :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.