Öneri 2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZamanınEfendisi[TR] tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

...2 Kat Temel Lazer Kredilik Olsun Mu...

1. Evet

83,3%
  2. Hayır

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fikir güzel ama şöyle yapılabilir. x2 lazeri credili olur ama düşmana 1.5, npc'ye 2.5 kat hasar verir. Yada direk urili olur ama npc'ye 3.5-4 vurur.

2. krediyle çıkarmak istemiyorsanız bile şu şekilde yeni bir lazer çıkarın urilik. npclere 2 kat oyunculara 1 kat. 1 birim fiyatı: 0,001 uri.günde 500-1500 civarı ürisini feda etsin oyuncular.belkide daha az üri harcanır.oynama sürene bağlı.

3. öyle olsa 1 milyon lazer 1k uri eder çok güzel olur :)

4. fazla mı ucuz oldu :D.

5. öyle oldu :)

6. WolfWar

WolfWar User

7. ΒЦLLΣΤ

ΒЦLLΣΤ User

güncel

8. GREED

GREED User

İçim yandı varya +1 vermek istedim önceden -1 vermişim :(

9. önceden -1 vermenin,şimdiden +1 vermek istemenin sebebi nedir peki?merak ettim sakıncası yoksa cevaplarmısın?

10. GREED

GREED User

Öncesen ihtiyacım olmadığımını düşünmüştüm şimdi ise var olsuğunu düşünüyorum.

11. oyunu değiştirebilirsin.oyunu değiştirebilme seçeneği aktif şuandan itibaren.

GREED bunu beğendi.
  12. GREED

GREED User

eyw :) değiştim.

13. .KoBRa60.

.KoBRa60. User

x1'in özelliği credili olması zaten öyle olsa x1 kullanan olmaz ya da fazla pahalı olması lazım :D

14. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Arkadaşlar MCB-25'in kredi ile satılması mantıklı fikir. Veya eğer bu fikir kabul edilmezse, MCB-24 Çıkabilir ve o 1.5 Kat fazla vurmaya yarar fiyatıda MCB-10 dan fazla olur. Bunuda ekleyebilirsiniz fikrinize..

15. Dark Orbit te x1 lazerinin varligini unutmus biri olarak katiliyorum zaten cogu kisi GG sayesinde x2 kasiyor uridium ile satilmasinin bir mantigi kalmadi. LF4 lazerinden sonra LF2 nin kredi sistemine cevrilmesi ile birlikte. RB 214 adi altinda x4 lazerininde satisa cikmasi ile beraber x2 lazerininde kredi sistemine cevrilmesi gayet mantikli. +1

16. ucb-100 ü her zaman bulamıyorum.rb-214 te pahalıya patlıyor alamıyorum.alsamda çabucak bitiyor.uri yetişmiyor.haritalara baskınlar oluyor.bu oyun çarpışmlarala daha zevkli.x1 le de 4-5 kişide toplansak zor oluyo adamı patlatması.ama x2 olursa x4 ü bolca elde edenlere karşı bizimde avantajımız olur.tabiiki x4 e benzemez ama napalım.en azından şansmımız olur adamlarla kapışmak için.zayıf oyuncular içinde daha rahat kasılma gerçekleşir.oyundan zevk alınır.bu yüzden arkadaşın açtığı konu için teşekkür ediyorum.konuya olumlu bakıyorum +1.

17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

x1 cope gider yapmazlar.

18. x2 hala kredilik olmamış.oyuncular oyunu bırakma ihtimali üzerinde duruyolar.sıkıldı insanlar artık.acil yapılmalı +1

19. WolfWar

WolfWar User

Güncel

20. ben böyle bir konumu açmıştım yaw :D.

gündemde

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Şubat 2017
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.