2 Kelime 1 Ödül [CEVAP]

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 6 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ZAFER BİZİM

2. sayın adminim ama nie böle yapıon nie başka yerde açıon konuyu ben 1bçk saattr f5 ata ata elim kızardı

3. kambalia

kambalia User

cevap=zafer bizim
    ana hesabım tr 2 de... id de yazmamız gerekiyor mu?

4. İnşallah yanlıştır :D

5. ZAFER BİZİM

6. kambalia

kambalia User

neyse en azından ilk dokuzdayız :)))

7. Yalnız bu ne böyle olmaz herkes sonradan beleş yazmış biz o kadar saat bekledik cevabı yazdık bence telafi ödülleri ilk 9'a verilmeli typhon admin..

8. kambalia

kambalia User

valla aynen öyle 10 gün harf topla millet beş dakka da seni sollasın...

9. o değilde ilk yazan nedir o_Oçekiliş ile belirleseler ya 1.ciyide

10. Darion26

Darion26 User

Beyler adam gibi tebrik edin şimdi burada kimse gemiyi ve spartanları kaçırdık diye. Bırakın akışına çokta zor değil ki neye takıyorsunuz bu kadar anlamadım. :)
    Bende 2 dakikalık boşluğuma verdim ama umrumda değil. :D

11. bende de spartan full ama çekiliş ile yapılması daha doğru olurdu kazananı şimdiden tebrik ediyorum. kimsenin gemisinde gözümüz yok;)

12. Darion26

Darion26 User

Olaya başka bir açıdan etkinlik pusuya döndü bakınca ama lafımız yok olması gereken buymuş. Ayrıca kimseye gemide gözün vardı diye bir şeyde demedim. :)

13. Cillos™

Cillos™ User

Asıl çekiliş saçma. İlk 10 kişiye vereceklerdi ödülü olup bitecekti. Adam geliyor foruma tesadüfen görüyor herkes zafer bizim yazmış o da yazıyor. Belki de gerçekten 10 gün harf toplayan kendisi kelimeyi bulan adam yerine o alacak ödülü.

14. ZAFER BİZİM

15. Bizim zafer :D

16. zafer bizim

17. yalnız etkinlik ilk açıldığında büyük ödül ilk yazana verilecek diye yazmıyordu :D bugün 6 da typhon değiştirmiş maddeyi

18. Zafer Bizim

19. Tebrikler Greed :) Hayırlı olsun Spartanların :D

Zafer - Bizim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.