2 sorum var

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve fbı11 tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fbı11

fbı11 User

2 sorum varda yardımcı olurmusunuz ?
    1. sorum benım gemimde suanda premetıum su sarı tas satıs fıyarı 1000c ama diğer gemimde 501 yazıyor neye göre bu oran değişiyor bunu yazarmısınız.

2. sorum ise ben klan kurdum kaç saat sonra başka biri benim klanımı görüp başvuru yapabilir şuanda aramada çıkmıyorda iyi oyunlar

2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Geminizin taş satış fiyatları şeref puanınıza baglıdır şeref puanınız 1 milyon'a yaklaştığı zaman o hesabınızda yüksek fiyattan taş satacaktır.Klan kurduğunuz zaman fazla bir zamanı yoktur sisteme düşer düşmez gözükecektir.

Keyifli Forumlar.

3. fbı11

fbı11 User

Peki bilgiler için teşekkür ederim

4. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Başka sorunuz yok ise konuyu kitlenmesi uygun mudur?

Keyifli Forumlar.

5. fbı11

fbı11 User

Geç oldu k.bakmayın ben teşekkür ettim konu kapanır diye uzun süre foruma girmemiştim geçen kilitlenmesi uygundur dediğimde 1 ay uzaklaştırma aldım ondan yine yazmak istemediğimde teşekkür ettim bıraktım

6. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba ; FBI11

UÇAN HOLLANDALI nick'i ile moderatör takliti yaptığınızdan dolayı bu konuda ban yemişsiniz. Bir daha ki sefere daha dikkatli olmanız dileğiyle.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.