2015 ten beri düzelmeyen lag sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve YARASA55 tarafından 20 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YARASA55

YARASA55 User

Öncelikle iyi akşamlar,2015 ten beri düzelmeyen bir lag sorunu var oyunda.Oyun yapımcılarının ya da teknik ekibin oyuna gerekli zamanı ve emeğini harcamadıgını düşünüyorum.Portaldan atlamayan gemiler mi dersiniz , ebedi kapıda defalarca LAG yüzünden patlamak mı dersiniz bir sürü teknik sorun var.Bunları çözmeyi düşünüyor musunuz gerçekten?Her etkinlikte sürekli bir donma takılma confi bile değiştiremiyoruz.Severek oynadıgımız , en önemlisi zamanımızı ayırdıgımız,emek harcadıgımız oyunda bunları gormek bizleri üzüyor ve sinirlendiriyor.

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Aslında bunun çözümü basit fakat şirket için ekstra maliyet olacağı için yapmıyorlar. Çözümü ne derseniz o da Türkiye server'larının İstanbul'daki ofis sorumluğunda İstanbul'a taşınması veya getirilmesidir.

Az çok online oyun oynayanların bilgisi vardır. Server'lar oyuncuya ne kadar uzaksa o kadar ping veya lag yapar. :)

Amiral34 bunu beğendi.
  3. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Bu durumlar çok fazla raporlanmıştır ve bizim elimizden ek bir şey gelmemektedir.

Konunuz tartışma ortamı oluşturacağı için kilitlenmiştir.

Saygılarımla,

Amiral34.

4. Sizin yetkilerde halen sorun var sanırım, konu açık kalmış :p Oyunda lag, moderatörde lag ne olacak böyle :D:D

5. Ben vurdum geçtim sorun yok arada olur öyle şeyler :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.