2022 nin ilk Bug/Oyun Hatası :)

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ***S.T.E.A.L.T.H*** tarafından 31 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhabalar,

Konu Support ekibimize aktarışmış ve ardından kilitlenmiştir. Konuyu ek olarak uzatmak gerek yok.

Konularınız birleştirilmiştir.

İyi Forumlar

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

5 Mordonx116Dalga 910 Mordonx216
    5 Mordonx116Dalga 1010 Mordonx216
    5 Mordonx116Dalga 1110 Mordonx216
    5 Mordonx116Dalga 1210 Mordonx216
    Alfa kapısında 5 adetten 20 adet mordon gelmektedir. Beta kapısında 10 Adetten 40 adet beta gelmektedir.

Şimdi birim npc ödülleri aynı ancak birim sayısı farklıdır. Kestiğiniz NPC sayısı önemli burada. 40 adet imha etmedim derseniz bir sorun var ancak imha edilen sayı Beta kapısında 40 Alfa kapısında 20 adet ise bu durumda bir sorun bulunmamaktadır.

BUKANN bunu beğendi.
  3. kaptan34

Konu tekrardan açılmıştır. Geri bildiriminizi bekliyorum.

4. kaptan34

5. ..poyraz..

..poyraz.. User

6. kaptan34

konu denetimde doğru :D // düzelmiş olması lazım. bilgilendirme için teşkkürler. :D

7. ..poyraz..

..poyraz.. User

Evet düzeldi şimdi elinize sağlık:)

kaptan34 bunu beğendi.
  8. O gece 2 adet alfa kapısı yaptım ikisinde de 10*4=40 adet mordon geldi ve beta kapısındaki özelliktelerdi (tp,şeref,dp vs.) Bundan kesinlikle eminim çünkü tek tek saydım hatta seyir defterinide görsel olarak eklemiştim konuya. Hesabım ortada girip seyir defterini inceleyebilirsiniz.

Fakat bugün tekrar alfa yaptım sorun düzelmişti, normal seyrinde geldi yaratıklar.

Sorun düzelmiş görünmekte teşekkürler.

Not: Bir ara kapıdayken petin kamikaze attıktan sonra kenarda dolan sayaç (tekrar kamikazenin kullanılması için geçen süre) gözükmedi. Bir kaç saat sonra düzeldi, bilginize.

kaptan34 bunu beğendi.
  9. kaptan34

Merhaba,

Sorunun çözüldüğüne sevindim. Tekrar benzeri durum ile karşılaşırsanız lütfen beni etiketleyerek tekrardan iletişime geçiniz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.