2023 Arşiv

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. titans___

  titans___ User

  bende o öyle söyledim de oldu açıkcası kutu ar ge var pet de kutu toplama var CC-C 700 bin ve diğer CC-H misali diğerlerinin toplamıyla ediyorda ben ebedi kapıda düşmana kullanıyorum da kıyamıyorum beyaz ile halletme peşindeyim .
   
 2. titans___

  titans___ User

  modum konu ile alakasız da bu verilen hediye kodu kullandım VİP geldi de takvim ödülü olan Frost holo tasarımı gelmedi ayın 25 inden önce mi kullanılmalıydı kod yoksa VİP veren kodu kast ediyorum yok sa gelcek de işlememi girmedi bilmem anlatabiliyormuyum derdimi.
   
 3. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  25. gün bonusunu alırken oyuna başlaya tıklamadan önce VIP nin olması gerekemktedir. Eğer ki tıkladıktan sonra VIP aldıysanız maalesef ödülü alamayacaksınız.

  İyi forumlar.
   
 4. 1/5 serverinde cm olmadığından dolayı hakaret küfür iftira ekran görüntüsü aldım support yolladım kendileri de reportlamamı istediler.

  Aile değerlerine küfür eden hesapları reportluyorum yarın tekrar aynı hesaptan yazıyor bu nasıl iştir.

  Zaten bu küfür edenler reportladığımda tüm gün chatte küfür ediyor yani serverde cm yok artık bunun bilincindeyim ekran görüntüsü en temizi yine iş yapmıyor bu support takımı.

  1/5 cm yok support görevini yapmıyor.

  Bu durumu kime iletebilirim?
   
 5. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Raporlanan işlemlere tekrardan chat takımı bakmaktadır. Uygunsuzluk olması durumunda gereken cezalar uygulanır. Uygun görülen cezalara chat takımı karar vermektedir. 7/24 aktif moderatör olmadığı doğrudur. Ancak raporlara 7/24 bakılmaktadır. Bu gibi durumları zaten supporta iletebilirsiniz. Ancak işlem yapması gereken birim farklı olduğundan değişiklik olmayacaktır.

  İyi Forumlar.
   
 6. titans___

  titans___ User

  Teşşekkürler Bende öyle anlamıştım tasarım olarak olmasa da olur bakalım bir daha ki ay ne vericek indirim veya değecek bir ödül çıkcak mı 1 ay daha vip verse mesela Vip pek cazip gelmiyor tamirat hızlanıyor o güzel sadece.
   
 7. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  VIP en önemli özelliklerinden biri de skylab da x2 kat hızlı olması hem üretim hemde gönderim bakımından bence bu şekil de de düşünülmeli. Ek olarak belirtmek isterim ki bir sonraki ay günleri kaçırmadan takvimi alırsanız 25. gün bonunu alma şansını olacaktır.

  İyi Forumlar
   
  Son düzenlenen: 2 Ocak 2022
 8. Reportlamıştım zaten dur merak ettim o kişilerin bugün yarın chati açılırsa ben ne yapacağımı biliyorum.

  Konu kilitlenebilir.
   
  .Happy. bunu beğendi.
 9. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Konu raporlandıysa gerekli işlemler sisteme düşecektir. Konunun kilitlenmesi uygundur.

  İyi Forumlar.
   
 10. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Bu arada yanılmıyorsam skylab üretimini x2 arttırmıyor. Sevkiyat süresini yarı yarıya azaltıyor. Yani VIP yokken 8 saat sürecek sevkiyat VIP varken 4 saat'a düşüyor. :) :D
   
 11. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Bu durum hakkında ben kendi fikrimi söyledim. VIP olmadığı zamanlarda 16 saatlik gönderide skypab yarısı dolarken VIP gönderdiğim zaman 8 saate gene yarıya yakın dolmakta. Buradan basit şekil de üretimin de 2 katı arttığını gördüm, belki yanlış düşüncemdir diye şu anda test etmek için gidiyorum editlerim mesajımı :)

  İyi Forumlar.
   
  Son düzenlenen: 2 Ocak 2022
 12. BUKANN

  BUKANN User

  maalesef skylabın saatlik üretimi değişmiyor, sadece skylabın sevkiyat modülü hızlanıyor modum. iki türlü de saatte 2k sarı taş üretiyor
   
 13. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Bende bildiğimi yazmıştım. :) :D Pekala o zaman. :)
   
 14. darkorbit zaten vıp vermişti bu geçerli olması gerekmez mi idi.
   
 15. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Konuyu teyit ettim benim aklımda öyle bişi kalmış, yukarıda verdiğim bilgi yanlıştır. Gerekli düzenleme işlemlerini yapıyorum.

  İyi Forumlar.
   
 16. titans___

  titans___ User

  ben bir daha ki ay tasarımdan daha iyi bir şey verirler diye yapmıştım pet lazerlerim tam da bu Sky lab fazla üretiri bilmiyordum birde sky lab da Prometıum endurıum terbıum da verimlilik kısmında root alımı seprom üretmine fayda sağlar mı sanmıyorum da hani bir biliginiz var ise üretimi artırabilsek sep yapmak için birleştire yönelmek zorunda kalıyor oyuncularda tabi ki diğer başka yolları da kulannanlar var zaten.
   
 17. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Konu genelini okumadığınızı düşünüyorum, VIP x2 üretim özelliği bulunmamaktadır. Üstünü çizme sebebim de bununla alakalıdır.

  Söylediğiniz yöntemler dışında farklı bir işlem yoktur.

  İyi Forumlar.
   
  titans___ bunu beğendi.
 18. vipin özellikleri getirisi çok az arttırılmalı bence.insanlar vip alımına teşvik edilmeli.takvimde vipi olana işaretli bölümlerde yüksek tatminkarlı ödüllere yer verilmeli vip olana 150 oil,500 bölünme, 80 sikke vs.veyahut vip olanlar takvimden 2 kat almalı ödülleri
   
 19. 500 bölünme dedin bitirdin beni... Nerdee şu oyunda en az çıkan şey bölünme kristali yıllardır hasretini çekiyorum. :D
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 20. öyle bişey olduğu zaman bir gün oyuna giriş yapma 1 gün geriden gel ayın 30 yada 31 çıkmasına bağlı olarak 2 günde olabilir gün atla geriden gel mesela ayın 27 sinde gir girdiğinde 25 ci gün ödülünü geç almış olursun aynı zamanda diğer ayın 25.ci gün ödülünüde almış olursun..1 daşla 2 guş.
   
  titans___ bunu beğendi.
 21. BUKANN

  BUKANN User

  konu nereye gelmiş :D
   
  titans___ ve ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.