2023 Arşiv

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. roket uzmanı nı 5 te 5 yapmaı tavsiye ederim.hem geminin roketlerinde yüzde 15lik bir hasar arttırımı alacaksın.görsel olarakta roketlerin mor renk gidecektir..neticede oyun içinde her zaman bir savaştayız..ya npc kesiminde yada düşman savaşlarında..kutu toplama yerine buna odaklanırsan daha çok verim alacağın kannatindeyim.kutu toplama sıkıcı olabiliyor ama pvp ve pve de lazer ve roket hasar artışı daha etkili olacaktır kanımca..çünkü bu oyun bir savaş oyunu.diğer beş arge yi de mühendisde kullanabilirsin.geminin tamiri için beklemezsin..bende de böyle..

2. reis ısı arayıcısına da ver 1 tane şeklin olsun:D

3. titans___

titans___ User

onu da düşündüm de etkinlik güzeldi yoksa dediğini yapcakdım güzel uri kasdım modüller en son bir tane etkinlik modülü HP den basdım o da Lieratör Plus a çıktı ve Citadel Plus da Farklı Fraksiyon da kii gemilere yüzde 18 etkili bir modül var da hiç de Citadel Plus istemiyorum adam da Orcus da yüzde 22 Dp modülü var Hydra roketatar almak için uğraşıyor ben EBG de hızlı yapmak için neptune aldım yeni Plus gelir diye de Golıath plus veya Citadel Plus da almamak için uriyi ona buna harcıyorum Goliath Plusda yüzde 6 kalkan delme falan var alsam mı dedirtiyor da.

4. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Konu bütünlüğü dağıldığı ve gerekli cevapların verildiği için kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

5. ne video ama x1 le 5milyondan fazla vuruyor.dalga 500 küsür .ben x4le 150.dalgayı geçiyorum atenlere bile etkinlik saatinde anca 700 bin civarı vuruyorum.uberler desen 100. dalgadan sonra 100bindenfazla vurması lazım adama ilk 50. dalgaya kadarki uberler kadar vuruyor. adam admin olsa nikini neden kapatır.ve sıralamaya giriyor gemi.yazık gerçekten yazık emeklerimize

6. **TRUVA**

**TRUVA** User

Tuz koktu, denetim mekanizmasının yozlaşmasını ifade eden bir deyimdir. Bir olaydaki olumsuzluğu gidermesi gereken unsurun da o olumsuzluğa karıştığını belirtir. Olumsuzluklar karşısında çaresizlik ifade eden "Et kokarsa tuz basılır, tuz kokarsa çare ne?", "Et kokarsa tuzlanır; ya tuz kokarsa ne yapılır? veya "Et kokarsa tuzlanır, tuz da koktu çare nedir?" şeklinde varyasyonları halk arasında yaşayan tarhi deyimden türemiştir.
    Et kokarsa tuz basılır, tuz kokarsa çare ne deyimi; Bozulan şeyi düzeltecek etken vardır. Ama bu etken bozulmuşsa artık düzeltmeden umudu kesmek gerekir, şeklinde izah edilmiştir.malesef oyunun son durumu
    the end.sevgiyle kalın

-ÇOTANAK28_UĞUR- bunu beğendi.
  7. Amiral34

Amiral34 Guest

Düşüncelerinizi paylaştığınız için Teşekkür ederim,

Konunuz kilitlenmiştir.

Saygılarımla,

Amiral34.

8. jokerblack

jokerblack User

hala daha r-zone haritasına girilemiyor en azından r-zone haritasında şu kadar mesafe uç şu kadar süre hayatta kal gibi basit görevleri yapabilmek için girebilmemiz güzel olurdu
    kimse kuyruğa girmediği için sistemsel bir sıkıntı demişsiniz o zaman yazılımdaki bi değişiklikle kimse karşımıza çıkmadığı durumda da bizi haritaya alsın veya görevler kompile kaldırılsın orda durmasın artık boşu boşuna yada aynı görevleri ortak haritalardan uygun görülenlere (4-1 4-2 4-3 4-4 veya korsan haritaları) uyarlanırsa sorun ortadan kalkar yada milleti günlük olarak r-zone haritasına çekicek güzel ödülleri olan görevler konulabilir
    yazılım kolay bir şey değil biliyorum ama bunun çözülmesi gerek uzun süre geçti aylar değil yıl yani çok uzun bir süre

9. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Bu konu içerisinde 2022 öncesi arşivlemeler bulunmaktadır.