2023 Arşiv

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Öncelikle tekrardan hoşgeldiniz :)

Oyun düzelmeyeceğini bildiğiniz halde tekrar gelmeniz açıkçası beni şaşırttı siz daha iyi yerlere layıksınız hemen soruma geçiyorum.

Takım lideri olarak mı döndünüz yoksa İCM olarak mı?

Edit : Oyuncuların isteklerini bakıyorsanız Paradoks takım lideri olarak görmek isterim ;)

2. Artemis Genel bir yönetici yüzü anladığım kadarıyla şöyle örnek verecek olursam

-Paradox gider hayaligenç gelir hayaligenç gider Yargu gelir yargu gider bir başkası gelir bunlar sürekli değişir isimler farklı olur..

Artemis nicki Ülkenin en sorumlu liderinin kullandığı bir hesap olarak düşün kaybolma gitme quest olma gibi bir şey yok sanırım..

En son 2020 de artemis(KADIN BİRİ VARDI) o görevi birakinca yerine başka biri geldi fakat bir kaç kişiye sorduğum araştırdığım ve öğprendiğim kadarıyla yerine gelen kişi kimliğini saklamayı tercih etti..Ve o tarihten beri hiç mesaj yazmadı..

Hep bu işleri Paradox hayaligenç gibi adminlere yaptırdı..

Fakat son olarak da hayaligenç görevi birakınca bu işler kendisine kaldı ve kendi mesaj yazma gereksinimi dıuydu çünkü kendinden sonra en rütbeli başka kimse yok şuanda :)

Yani artemis Bir hesap kişi yada kurum değil :) Umarım anlatabilmişimdir

YARGU bunu beğendi.
  3. Artemis Genel bir yönetici yüzü anladığım kadarıyla şöyle örnek verecek olursam

-Paradox gider hayaligenç gelir hayaligenç gider Yargu gelir yargu gider bir başkası gelir bunlar sürekli değişir isimler farklı olur..

Artemis nicki Ülkenin en sorumlu liderinin kullandığı bir hesap olarak düşün kaybolma gitme quest olma gibi bir şey yok sanırım..

En son 2020 de artemis(KADIN BİRİ VARDI) o görevi birakinca yerine başka biri geldi fakat bir kaç kişiye sorduğum araştırdığım ve öğprendiğim kadarıyla yerine gelen kişi kimliğini saklamayı tercih etti..Ve o tarihten beri hiç mesaj yazmadı..

Hep bu işleri Paradox hayaligenç gibi adminlere yaptırdı..

Fakat son olarak da hayaligenç görevi birakınca bu işler kendisine kaldı ve kendi mesaj yazma gereksinimi dıuydu çünkü kendinden sonra en rütbeli başka kimse yok şuanda :)

Yani artemis Bir hesap kişi yada kurum değil :) Umarım anlatabilmişimdir

Özet olarak:O artemis bu artemis değil %99 ihtimalle :)

Bana bizzat paradox admin olduğu dönemde söylemişti yeni Takim en üst rütbeli liderinin(GÖREVİ BIRAKAN ARTEMİSİN YERİNE GELEN) Kimliğini gizli kaldırmak istediğini söylemişti

4. Sanmam senin olayını artemis. silmek zor olmasa gerek yeni gelen kişi bu nick kullanmak zorunda değil kendine öz bir nick seçebilir.

Bir yandan dediğinde olabilir çünkü burası darkorbit her şey olabilir şaşırmamak lazım :D

Yeni İCM yabancıydı ;)

5. TanrıEru

TanrıEru User

Artemis hesabını kullanan kişi artemis diye bildiğiniz kişi değil takımda mevcut olarak takım lideri yetkisinde bir hesap bulunmadığı için muhtemelen silmeye üşendikleri bu hesabı kullanyıorlar eski artemis arkadaşım o sebeple o olmadığını biliyorum :p
    ayrıca yeni icm yabancı değil sadece yaşadığı yer türkiye değil gurbetci diyebiliriz bundan da emin değilim belki komple orda büyümüş yaşamıştır tanıtmadı kendisni hiç

Dontforgetme bunu beğendi.
  6. Bende aynı şeyleri söyledim :D
    Tamam yabancımı türk mü diye bir kalıp kullamadım zaten? Sadece kendini tanıtmakı istemediğini söyledim ve buda doğrulandı bak TanrıEru yazdıklarımın aynısını yazıp onayladı zaten :)

7. Yeni "artemis." nickli admin eğer support seçildiyse yani bazı klanlara yakınlığı olan kişi ise kötü günler bitti daha kötü günler bizi bekliyor :D :D :D

TanrıEru dediği %100 kesin bilgi olmayabilir ;)

artemis hakkında söylediği doğru olabilir zaten arkadaşım diyor.

İCM tükçe bilmediğini yabancı olduğunu halen eminim :)

Son düzenlenen: 29 Ekim 2021
    Dontforgetme bunu beğendi.
  8. Darkorbitte kötü günler hiçbir zaman bitmez :)

polatalemdar311 bunu beğendi.
  9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Arkadaşımızın da söylediği gibi S.S.S inceleyerek dilediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz.

Lütfen aşağıdaki linke göz atınız.

Duyuru - SSS: Toplayıcılar ve Kapı Sevkiyatı! | DarkOrbit TR

İyi Uçuşlar!

10. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız öncelikle yeniden düzenlenmiştir.

Gördüğümüz kadarıyla arkadaşımızın da söylediği gibi tek gözünüzü kapatarak baktınız ki bizzat açtığım konuyu göremediniz. Aşağıya linki bırakıyorum lütfen elinizi yüzünüzü yıkadıktan sonra tekrar göz atınız.

Kutlama - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun! | DarkOrbit TR

Saat ve süresini aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Unutmamak gerekir ki 'Vatanını en çok seven gösteriş yapan değil, vatanı için en iyi çalışandır!'

İyi Uçuşlar!

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  11. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız içeriğinize göre yeniden düzenlenmiştir.

Gelen güncelleme görevlerini yapmasına rağmen sayaçlara işlenmemesi durumuna iyileştirme yapılmıştır.

Zamanın ne getireceği belli olmaz diyelim ban dalgası için. :)

İyi Uçuşlar!

12. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Selam,

Şuan kullanılan hesap içeriği belirtilen eski ICM yetkilimiz Artemis olmamakla birlikte; pazartesi günü yeni account ile birlikte kendini tanıtma ve açıklama yapacaktır.

İyi Forumlar Dilerim.

Son düzenlenen: 30 Ekim 2021
  13. Umutlandırıp utandırmayın :D

elektro ve YARGU bunu beğendi.
  14. selamlar bugun güncelleme ile reset geldi mi ?

15. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,
    Merhaba,

Evet gelmiştir.

İyi Uçuşlar!

16. HeRKüL300

HeRKüL300 User

BU oyun bitmiş orgeneral general ve tümgeneral kurmay albay çoğu kişi oyunu bırakmışlar artık oyun hileci dolu bug dolu toplu ordu ordu kurmuş :D

17. ΛΣƘ

ΛΣƘ User

Arkadaşlar merhaba, tercihinizi ve sebebini açıklayan yorumlar yaparsınız sevinirim. :)

18. Berserker kullanırken triskelion özellikleri hızlı dolsun diye.

Hydra toplu savaşlarda kullanıyorum dp az olduğundan mecbur kullanıyorum.

Nepture kapılarda kullanıyorum hızlı bitsin diye ;)

19. Purgatory

Purgatory User

Öncelikle haritalarda görev yapmaya devam ediyorsan, gelişim aşamasındaysan ve oyunun şuanki izlediği strateji de hasar odaklı olduğu için ilk olarak Neptune tavsiye ederim.

Çok savaşan biriysen, gemilerin yeteneklerini çok sık kullanıyorsan(yaratık keserken de işine yarayabilir), bu durumda Triskelion tavsiye ederim.

Biraz daha düz bir oyuncuysan, gemi yetenekleri ile aran pek yoksa ama yinede savaşlarda 3-5 saniye daha dayanayım diyorsan Hydra tavsiye ederim. Ayrıca belirtmek isterim, oyun şuan hasar odaklı olabilir. Ama bu durum her zaman değişebilir. İlerde kalkanlara yönelik yeni güncellemeler gelebilir.

Açıkcası bu işin bir sabiti yok. Kişinin kendi oynama becerilerine ve nasıl oynamaktan haz aldığı ile ilgili bir durum. Bulunduğunuz server'da diğer oyuncularında oynama biçimleri önemli tabi. Herkesin avcı konfi+orcus, centeruon olarak oynadığı kalabalık bir savaşta Hydra mantıklı olmasada, ağır konfi+spectrum, diminisher veya tank(cidatel) olarak oynayan kalabalık bir grupta Hydra mantıklı hale gelmektedir. Hangisini kullanman gerektiğine en iyi sen karar verebilirsin.

YARGU ve ^^^^^vvv^^^^ bunu beğendi.
  20. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Haritalarda kasılma avantajınız veya savaş başarınızı arttırmak adına Neptune roket atari oldukça yeterli olacaktır. Hydra daha çok defansif,
    Triskelion yetenek bazlı olduğundan dolayı karar sizin.

İyi Forumlar Dilerim

.Mephistos. bunu beğendi.