2024'de sıfırdan oyuna başlanır mı?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve agaman_44 tarafından 16 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyuna sıfırdan başlar mıydınız

1. Evet

oy sayısı 5
    38,5%
  2. Hayır

oy sayısı 8
    61,5%
  1. agaman_44

agaman_44 User

2017 hesabım 17 levelli lf4leri full hesabım vardı ancak 2-3 yıl önce oyundaki aktifliğin azalmasından, yıllarımı verdiğim oyunda hile kullanan insanların 1 ayda benden daha güçlü olması nedeniyle sinirden küfür etmiştim. Bunun cezasıda ağır oldu ve 2111 yılına kadar sohbet cezası aldım.

Şimdi konuya geçiyorum, tr sunucuları hariç başka sunucularda da böyle mi? En aktif sunucu hangisi? Yıl olmuş 2024 sıfırdan bu oyuna başlanır mı? Cevaplarınızı merakla bekliyorum.

2. KARADAGLI

KARADAGLI User

gel tr3 serverına oyun şu an güzel kim nasıl gelişiyorsa sende öyle geliş doldur gemini beraber oynamış oluruz

3. agaman_44

agaman_44 User

chat banlı hesabım tr3 zaten ve aşırı derecede hile kullanan var. sıfır hesap açsammı yoksa sohbet cezalı hesapla devammı etsem ekle beni istersen oyunda

titans___ bunu beğendi.
  4. Chat banı 6 ay sonra tekrar açılıyormuş supporta yaz istersen, senin gemi de çöp bu arada, güçlü bir arkadaşın varsa yeni hesap açıp görev katlayıcı ile hızlıca prometheus görevlerini yap.

5. Görev katlayici alarak 20 pro ile başla.bence kimse ile isim yok yaratik kesmek benim icin iyi görev yaparım diyosan pve sunucuya gel kafan rahat olur

titans___ bunu beğendi.
  6. agaman_44

agaman_44 User

6 tane prometheus lazeri 4 Hiperplazmoit diğerleride yansıma sondası. uzun zamandır oynamadığım için pek bilmiyorum özelliklerini

7. Prometheus fullemen lazım, diğerlerinin modası geçti. Rinusk kasıp urini sadece Zeta için biriktirmen gerekiyor.

8. agaman_44

agaman_44 User

prometheus için bl görevlerini yapmam gerekiyor. 50 impulse 20 attend görevine kadar gelmişim bu görevlerden devam edeceğim ancak bl haritasında rahat bırakmıyorlar. Zeta kapımında açılmasına 2 parça kaldı özel günü bekliyorum

9. agaman_44

agaman_44 User

Katlayıcıyı 0 hesap kurmadan satın alabiliyor muyum?

10. Hayır maalesef yeni hesap açman lazım. 6-8 seviye arasında kendini patlarak alabilirsin sadece 8.90 TL'ye satıyorlar. Bunu yapacaksan da önceden birisiyle yardım için anlaşman gerek yoksa tek başına yapman mümkün değil. Bu hesapla devam edeceksen de BL'deki oyunculara grup at ne kadar çok kişi bulursan görevler o kadar hızlı biter. ilk 10 Pro'yu aldıktan sonra gerisini elle yapacaksın, impulse keseceksin. Yeterince parçan varsa EBEDİ kapıdan daha fazla rinusk kasabilirsin. Zorlanacaksın ama her proyu aldıktan sonra biraz daha kolay olacak.

11. agaman_44

agaman_44 User

0 dan başlayıp 17 level olmakta zor biraz hemde 3 günde.. mevcut hesapta deneyeceğim sağ olun.

12. Splinter_

Splinter_ User

17 level olmak hiç birsey. Grup varsa bir günde 22 seviye oluyorsun