21 Arge Kalın Sıkma Olmadı

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MarkopaŞa58 tarafından 18 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Merhaba 21 argede kalın sıkma kombinasyonu yaptım ve uygun şekilde dağıttım fakat şu an hala kalın sıkamıyorum. Nedeni nedir acaba?

2. Namlezz

Namlezz User

kelle avcısı 2 yi fulledigine emin misin

3. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba ;

21 Ar-Ge'de kalın sıkma dağılımı aşağıdaki gibidir. Eğer bir yanlışlık olduğunu düşünmüyorsanız Ar-Ge sayfanızın ekran görüntüsünü bizimle paylaşabilir misiniz?

İyi oyunlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
  4. [​IMG]

Yukarıdaki linklere ekledim bir kontrol eder misiniz öyleyse

Pardon ben son kısımda hata yapmışım. kusura bakmayın

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Şubat 2021
  5. .Sancak.

.Sancak. Guest

Evet, Ayarcıyı 3/5 yapmanız gerekirken 5/5 yapmışsınız. Ayarcı da önemli bir Ar-Ge fakat yine de 21 Ar-Ge'de kalın sıkacağım diyorsanız 1000 uridium ödeyerek Ar-Ge puanlarınızı sıfırlayıp baştan dağıtabilirsiniz.

Başka bir sorunuz yoksa konuyu kilitliyorum?

İyi oyunlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
  6. Merhaba,

Forum kuralları gereğince link paylaşımı yasaktır ve alt alta yazmak flooddur ve bu da yasaktır. Lütfen Tekrarından kaçınınız.

İyi Forumlar.

7. Kardeşim ;

21 arge ile kalın sıkmayı dağıtırken hata yaptıysan sıfırlamana gerek yok. 24 arge ile kalın sıkmaya göre devam edebilirsin.

21 Arge ile Kalın Sıkma :
    Gemi Gövdesi I : 2/2
    Mühendis : 1/5
    Kalkan Enerjisi : 2/5 ---
    Kelle Avcısı I : 2/2
    Gemi Gövdesi II : 3/3
    Kalkan Sıklığı : 5/5
    Ayarcı : 3/5
    Kelle Avcısı II : 3/3
    -------------------------------
    24 Arge ile Kalın Sıkma :
    Gemi Gövdesi I : 2/2
    Mühendis : 1/5
    Kalkan Enerjisi : 5/5 +++
    Kelle Avcısı I : 2/2
    Gemi Gövdesi II : 3/3
    Kalkan Sıklığı : 5/5
    Ayarcı : 3/5
    Kelle Avcısı II : 3/3

senin yapman gereken 24 arge ile kalın sıkmaya göre devam etmek. Boş yere sıfırlayıp zaman vs harcama derim. :D :)

8. smoonrise

smoonrise User

'' Arge Demo '' arama motorundan bak bunu indirip argeler konusunda tecrübe edinebilirsin .