225 bin uri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Tracker tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tracker

Tracker User

Merhaba arkadaşlar hafta sonu x3te 225bin uri çekmeyi düşünüyorum toplam 230 bin urim olacak ben bunla napacağıma karar veremedim.Sizin fikirlerinizi bekliyorum.Gemimin özellikleri şunlar:
    Goliaht
    15lf3
    4 elit hız 4 bo2
    1 arge
    3 iris 5 flax
    elimdekiler bu benim fikrim şu:
    1)2-3-4-5-6-7-8nci argeyi alarak kalkan yetneğini 5/5 yapmak.
    2)6 bo2 1 elit hız daha alarak kalkanları fullemek.
    3)4ncü irisimi almak.
    (geriye 14 bin uri kalıyor.Oda dursun diyorum)

2. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

petin yoksa pet al yavas yavas geliştirirsin biraz masraflı ama işine çok yarıyacak

3. KUZEY...

KUZEY... User

Kesinlikle şu an pet alma masrafları çok ve şu an senin için çok gereksiz duruyor,arge de almamanı tavsiye ederim git iris al ve lf3 ler ve kalkanlar doldur sonra kendin geliştikçe zaten arge vb pet hepsini yaparsın .. iris olmadan pet de neymiş :D

4. Tracker

Tracker User

kuzeyin dediği daha mantıklı geliyor başka alternatifler çıkmazsa kuzeyin dediğini yapacam

5. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Size tavsiyem pet alabilirsiniz çünkü petiniz şuan için size yararı olmasada 8.ci seviyeye geldiğinde kamikaze 3 modülünü alınca çok rahat edeceksizin bence pet almakta geç kalmayınız geri kalan urilerinizle belirli bir bo2 aldıkdan sonra arge yapabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

6. Tracker

Tracker User

değerlendireceğim modum saolun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.