225k uriye ne alıyım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ~AnakinSkywalker~ tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar öncelikle oyuna başlayalı bugün tam 3 hafta oldu. daha öncelerde birkaç kez oynadığım için gelişmem fazla uzun sürmedi. şuana kadar uri çekmedim hesaba.

gemi:goliath
    tasarımlar:ticarettekilerin hepsi
    lf3:15
    elit hız:12
    bo2:8
    droitler:5flax iris yok.
    1 arge

gemi böyle. 1 hafta sonra x3de 225k uri çekeceğim. neler almalıyım? ben şöyle ddüşündüm:

7bo2:70.000 uridium
    2iris:45.000 uridium
    4lf3(irisler için):40.000 uridium

toplam: 155.000 uridium
    kalan:70.000 uridium. 2 arge yapsam 32.000uridium ancak hesapda 2000 uridium var yani 30.000 uridium.

kalan:40.000 uridium.

arkadaşlar pet almak pek istemiyorum koyacak lazerim kalkanım yok ayrıca vipde yok yani her patlayışında uridium ile tamir etmek zorundayım. öyle her hafta uridium çekemeyeceğim uridium lazım yani ilerde baya gelişince 6 ay veya yıllık vip alırsam alırım peti. sizce böylemi yapmalıyım? böyle yapmalıysam geriye kalan 40.000 uridiumla ne yapmalıyım? 1 arge dahamı yapayım? yardımlarınızı bekliyorum.

birde arkadaşlar standart 24 arge dizilişi varmış bana bunları hangilerine vermem gerekiyorsa vereceklerimi sırayla söylermisiniz?

2. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Hangi swde oynuyorsun bilmiyorum ama sana şöyle söyliyim lf3 le kalkan kesinlikle uridium ile almanı tavsiye etmiyorum onlar kredi ilede alınır güçlü bir klana gir as birşey dur sana kredi yardımı yaparlar olmasa bile skyblabdan günde çok iyi kredi yaparak lf3 ve bo2 eksiklerini kredi ile alışverişten tamamlayabilirsin örnek verirsem mesela her saat 10 m bas lf3 le kalkana belki gelir ? nasıl olsa kredi kaybetmiyorsun.

Onun haricinde lf3 le kalkana vereceğin uriyi 8 argeye tamamlayıp kalkan enerjisini 5/5 yapmanı önerim çok işine yarar

yada ona vereceğin parayı iris almanı tavsiye ederim iris daha önemli çünkü ayrıca iris almak hemen hemen her swde daha zor

bunu herkese söylerim ilk 4 irisi bence uriyle almak daha karlı ve daha mantıklı örnek verirsem ilk iris 15 bin uridium 15 bin uridium verip almakmı daha akıllıca yoksa 200 250 m basıp kredi ile almakmı daha mantıklı tabikide uridium ile almak daha mantıklı.

onun haricinde pet almanı kesinlikle ve kesinlikle almanı tavsiye etmiyorum yakıtıydı modulüydü lwl atlatmasıydı gerçektende çok ama çok masraflı birşey pet fakat eğer pet alırsan bir taktik verim kesinlikle alcağın modülle protokülleri 3 lwl al 1 ve 2 lwl ler çöp hiç bir işe yaramaz bunu kime sorarsan sor yani petini 8 lwl yapıp 3 lwl ürünlerini al kesinlikle.

3. kartal2670

kartal2670 User

merhaba dostum ,

neler alacağın ile ilgili diğer arkadaşların işine yarayacak fikirleri mutlaka olacaktır , benim sadece bir iki tavsiyem olacak , eğer vip üyeliğin yoksa öncelikle vip üyelik almalısın sonra yanına 8 haftalık %25 indirim paketide alırsan uri ile yapacağın tüm alışverişlerinde %30 indirim hakkı kazanmış olursun , anladığım kadarıyla gemi için ihtiyacın olan malzemleri uriyle alacaksın eğer vip + %25 indirim alırsan çok işine yarar....

kolay gelsin iyi oyunlar......

4. Gemi Gövdesi=2/2
    Mühendis=1/5
    Kalkan Enerjisi=2/5
    Kelle Avcısı=2/2
    Gemi Gövdesi II=3/3
    Kalkan Enerjisi=5/5
    Ayarcı=3/5
    Kelle Avcısı II=3/3

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konunun yeri yeni başlayanlar bölümüdür lütfen konularımızı uygun bölümlerde açmaya özen gösteriniz aynı konu yeni başlayanlarda mevcuttur.Lütfen o konu başlığı altında devam edelim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.