23 nisan etkinliği nedir ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ADANALIM41 tarafından 23 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ADANALIM41

ADANALIM41 User

öğlen saatiine geldik henüz bir açıklama yapılmadı bu güne özel bir etkinlik yapıcağınızı söylemişsiniz azıcık ucundan kopya verin bari ona göre ayarlayalım kendimizi kodmu verceksiniz özel bi npc mi çıkarıcaksınız vs vs. :)

2. Duyurular kısmını takip etmemiz gerekiyor ;)

3. test serveri açarsanız çok memnun kalırız :D

4. Büyük ihtimalle kutu felan gelir.

Keşke 1 haftalık indirim yada 1 aylık vip gelse yada her ikisi 10 numara olurdu ;)

Zaten millet uriye doydu bu gelecek etkinliğin fazla bir işe yarayacağını sanmıyorum ;)

5. muhbirler

muhbirler User

kime göre neye göre doydu ben daha modüllerin hepsini ancak toplayabildim hem lagdan kapıda sürekli patladım hemde gemimin gücü yok o kadar :D

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  6. xbatmanxx

xbatmanxx User

Millet uriye doydu derken kim doydu yine gemisi elit olanlar elit adamlar zaten hertürlü rahat uri kasıyor . Gemisi benim gibi ortalama olanlar uriye muriye doymadı . Ne kadar bencilsin .

7. Richie

Richie User

. bırakayım da bildiri gelirse dönerim tekrar

8. ortalama bir gemiysen çok fazla gidemesen de rahat 2 kademe zorluğa kadar ilerlersin o da güzel uridıumdur sürekli bunu tekrarlayıp kasabilirdin ne verirsen onu alırsın azdan az çoktan çok gider millet bütün elitlerini harcıyor bu kapıda ve karşılığınıda urıdıumla alıyor

9. ÐerÐo

ÐerÐo User

hane bişey gelecegini sanmamda kod dagıtılabilir oda yüzde 1 itimal var

10. benimde ortalama gemim var neredeyse 1.5 m uri kastım ağlamakla olmyor bu işler emekle oluyor abartmayın

11. xbatmanxx

xbatmanxx User

bende 1.2 m kastım sen neyin kafasındasın 1.2 m uri ile anca petin yarısını fullersin oyun öğren ilk

12. peki öğret bakalım o zaman kardeş 15 günlük bir etkinlikle full gemi çıkartmaya çalışıyorsan burada olman hata haberin olsun sen yinede öğret ama 15 günde ne kadar kasabiliyordum şimdi ne kadar kastım diyede kendini karşılaştırmayı unutma iyi eğitimler sana :)

13. sen o urıdıum için ağlıyorsan aç gözlüsündür o urıdıumu sen 24 saat kassan o gemiyle kim bilir ne zaman toplarsın sana yeter de artar bile hee o urıdıumla sadece peti fulleyebiliyorsan oda senin sorunun kullanmayı bilmiyorsun bence sen öğrenmelisin oyunu

14. xbatmanxx

xbatmanxx User

Sen lf 3 fulleyince sevinirken ben şirketini tek basıma kesiyordum bos yama

15. Seni anlıyorum kardeşim belki lag olmasa 5m kasacakken 1m kasmak zoruna gidiyor belki koyuyor adama,
    belki başkaları çok kastı ben de kasabilirdim diyosun ama inan birçok insanda aynı durum var.
    Kazandığımızı başka zaman kolay kolay kazanamayacağımızı düşünüp elimizdekiyle yetinelim.

16. hahahaha eyvallah sensin kardeşim

17. ÐerÐo

ÐerÐo User

adamlar 30 40 milyon üri kasmışlar siz binlerle niye tartışma yaratıyorsunuz etkinlik belli gemine göre üri alırsın bide lazerin ne kadar varsa artık

18. hocam akıl var mantık var bırakta kassın benim 300 400 saatim var adamın 5000 10000 saati var o adamla aynı kazanmamı bekliyorsan zaten bu oyunu oynaman baştan hata

19. PİONEER

PİONEER User

etkinlik gelcekmis...

forum etkinligi :)

20. ÐerÐo

ÐerÐo User

yav zaten ayne olamasınız ki adamlar ne gece nede gündüz yatıyorlar ne kadar aktifsen o kadar kazarsın o ayrı mesele

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.