Öneri 24 saat için gelen %50 destekler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve OnuN.Adi.£bRu tarafından 8 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Görseldeki gibi 24 saat şeref ve tp den bahseden durum yeni gelen azalan getiri sayesinde neredeyse 8 saatinden faydalanabiliyoruz geri kalan 16 saat boşa gidiyor neden çünkü aldığımız ödüller azalıyor ben 24 saat elbette pc başında duramam ama para yatırdığım için destek çektiğim günlerde 12 saatten fazlasını harcıyorum nalbur dükkanım olduğu için dükkanda fazla vaktim oluyor bu fiyatların azalan getiri sistemine göre ayarlanmasını istiyorum aynı zamanda vip katlayıcı vs. gibi özelliklerin azalan getiri sistemine göre uyarlanması taraftarıyım madem böyle bir sistem var bizde haddinden fazla para ödemeyelim fiyatlar 4 de 2 oranında düşürülmeli. oynayamadığım ödülünü alamadığım sürenin parasını ödemek istemiyorum.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  2. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz konu hakkında haklı olabilirsiniz, bu konuda düzenleme yapabilmeleri için raporlarım arasına eklemiş bulunmaktayım. Aklınıza takılan başka soru veya sorun varsa lütfen sormaktan çekinmeyiniz. Cevabın yeterli olduğunu düşünüyorsanız konunun kilitlenmesini istediğiniz vakit talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. -İDALI-

-İDALI- User

Darkorbit bu paketleri alanların azalan getiriden muaf tutulacağını söylerse seyreyle gümbürtüyü.

4. Bunlar npc, gemi kesmeleri desteklemekten çok astronomik ödül veren görevlerin ödüllerini katlamak için varlar. Ama tabi nasıl kullanılacağı size kalmış.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.