Öneri 24 saat oyun bakımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 13 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

24 saatlik oyun bakımı gelsin mi?

Anketin kapanma tarihi 20 Temmuz 2020.
 1. Evet

  90,9%
 2. Hayır

  9,1%
 1. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Oyun lag bug birleştir kapı portal atlama vb. Sorunlar olduğu vakit hiç kimse oyuna 24 saat boyunca giriş yapılmasın. Oyun otomatik olarak kendisini kilitlesin. Oyunun anasayfa da 24 saat çalışma var bakımdadır diye bir uyarı versin.
  Sorunları giderdikten sonra adminler özel gemilerle oyunu test etsin sonra tekrardan oyun açılsın.
  24 saatlik bakım gelirse hiç kimsenin vip premium etkinlik gg kapı günlerinde geriye düşmez çektiği destekler bitmez hepsi olduğu yerde zamanda kalır.
   
 2. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Ne yazık ki bu gibi şeylerin kararını biz değil Teknik Ekip vermektedir. Gerekli görüldüğü taktirde Teknik Ekip böyle bir düzenlemeye gidebilir.

  İyi forumlar.
   
 3. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Konu güncel destek verelim.
   
 4. Abi sizin teknik ekip Meslek lisesi yazılım bölümümü anlamadım ki
   
 5. ℓαηeт

  ℓαηeт User

  cumadan berli oyuna giremiyorum yeni denedim yeniden baglan cikiyor almanya bu isi yapamiyor bence hic bir konuda iyi degiler oyun hatalari ust uste geliyor buglar botlar oyun sonu geliyor yavas yavas oyunda ilagal porgam kulanlara ses cikarmadi oyuncu kayipbin yuzunden simdi oyun kaldirmiyor surum ne yapsin yazilim ne yapsin oyunda hile oyunu oldu
   
 6. DELİBAŞ

  DELİBAŞ User

  Resetten sonra oyuna giremiyorum ha bire bağlantı koptu yazıyor ama resetten önce farklı hesabımla oyuna girmiştim ama bu hesabımla oyuna giremiyorum. Teknik ekip bi kontrol ette sevinirim.
   
 7. Savasciii

  Savasciii User

  Oyuna saat 6da reset getirdiniz ve 7.15de oyun yeniden gitti. 6 günlük %50 tp-şp desteğim var katlayıcı vip ne varsa alıyorum ama giripte oyun oynayamıyoruz. Paralar çöpe gidiyor. Helal olsun o paralar size (!)
   
 8. H.U.Ł.K.

  H.U.Ł.K. User

  Acaba ne zaman duzelir diycemde .d duzelmiyor.dd
   
 9. EzzCooL

  EzzCooL User

  24 saat kapalı kalsada ben şahsen düzeleceğini sanmıyorum , sorunun kaynağı şu yada bu diyebilseler bunlar olmazdı sanırım.
   
 10. oyuna girilmiyor aldığımız destekler felan hep yalan oldu
   
 11. ByWicked

  ByWicked User

  yazınız son derece yanlıştır tek tr serveri yok ve 1 günlük bakım yapılması binlerce oyuncunun mağduriyeti söz konusu olacağından bu meslek lisesi yazılım bölümü gibi aklını kullanmayıp haraket etmiyorlar çünkü 1 günlük bakım demek oyundan soğutma demektir bu sebepten olacağını pek sanmam en fazla yapılabilecek bakım 1-2 saat arasında görüşündeyim ama dediginiz gibi 1 günlük 24 saatlik yani bi bakım bence teknik ekipte söz konusu bile olamaz

  İyi Forumlar.
   
 12. taner1993

  taner1993 User

  oyuna giremiyorum gitti oyun 24 saaat giremiyecekmiyim ben şimdi
   
 13. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Yukarıda ki mesajımda da dediğim gibi isteğinizin karar mercii Teknik Ekiptir. Yaşanılan sorun 24 saat içinde çözülecek bir sorun olmayabilir, bu sebeple bu süreç içerisinde biraz daha sabırlı olmanızı rica edeceğim, konu ile alakalı bir bilgi geldiği taktirde forum üzerinden duyurusunu yapacağız.

  İyi forumlar.