Öneri 240 bin uridium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ◄*SunShine*► tarafından 3 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamlar arkadaslar ben bugun x3 de uridium cekicem ve miktari 240bin su anda 20 argeyim ve 8 irisim var bu 240bin uridium u argeye basip 23 arge mi olayim yoksa 24. Arge icin de 34 bin uri ihtiyacim kaliyor yoksa bugun bildiginiz gibi apis gunu kutulardan tamamlanmis sekilde apis cikiyor sizce kutu mu acatim yoksa arge mi basayim kararsiz kaldim lutfen yardim edin bu arada geminin kalkani falan tam ve 8 iris

2. işsiz

işsiz User

Diroit düzenin var mı peki

◄*SunShine*► bunu beğendi.
  3. Hayir su anda diroit duzenim yok aegis ve goliath var gemi olarak

4. Apis için kutu acarsan Zeus gününü bekle derim hem Zeus parçası hem Apis parçası hem LF4 daha iyi olur senin için.
    Arge'ye basman mantıklı ama indirimsiz mi basacaksın tüm uridiumu yoksa indirim vip filan var mı ?

5. Maalesef indirim veya vipim yok indirimi nasil alicagimi bilmiyorum

6. İndirim Paketi %25 1 haftalık 3.5 TL bir fiyatı var Vip ise 1 Aylık 11 TL oda %5 indirim fiyatı ekliyor %30 indirim oluyor.
    Bir de özel gün indirimleri filan oluyor günü belli değil arada sırada %15 filan geliyor. Ben genelde hep o günlerde Arge yaparım %45 indirim ile yapınca daha iyi oluyor. Sen en kötü 3.5 TL ye %25 indirim paketi alırsan iyi olur demişsin ki 24 Arge için 240K + 34 K Uridium daha lazım.
    Eğer indirim paketini alırsan senin için hesapladım 205K Uridiuma 24 Arge olursun. 35K Uridium da cebine kalır. 35K Uridiuma da anahtar alırsın bu günkü özel indirim + seninde alacağın 25'lik indirim ile %40 indirim olur 900 Uridiuma düşer anahtarın fiyatı 38 Anahtar alırsın ve Zeus günü için köşeye atarsın rahatlarsın böylece 24 Argede olmuş olursun. :)

Son düzenlenen: 3 Ocak 2016
  7. Nice matematik hocam beynine saglik :D tesekkurler dedigini yapicam

8. Rica ederim toplu uridium harcamaların da her zaman indirim paketi çekmeni öneririm iyi günler. :)

9. Tavsiyen icin tesekkurler sonunda kalin sikicam :)

10. Merhaba,

Tatmin edici cevapları aldığınıza inanıyorsanız konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi Forumlar

11. Tesekkurler konuyu kilitleyebilirsiniz modum kolay gelsin

12. Merhaba,

Konu oyuncu isteği üzerine kilitlendi.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.