25 gündür cevap verilmeyen ticket :)

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve **.PATHFINDER.** tarafından 30 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SUBUTAY ADMİNİM Merhaba müthiş bir müşteri hizmetleri var :D
    Ticket#00011265 Bigpoint Customer Service

Gelen Kutusu

5 Haz 2024 09:41[​IMG]
    Alıcı: ben
    Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederiz.

Bunun otomatik bir yanıt olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Ancak endişelenmeyin, talebinizi mümkün olan en kısa sürede işleme alacak ve size şahsen geri döneceğiz. Çoğu durumda bu işlem 24 saatten kısa sürer. Hafta sonları ve resmî tatillerde bu süre biraz daha uzayabilir.

Saygılarımızla,

Bigpoint müşteri hizmetleri

25 gün geçti :) müthiş hizmet 24 saatten kısa sürer diyor 24 gün demiyor :) neyse sıkıntı yok acelem de yok 8 aydır bekliyorum bir kaç ay daha beklerim bilin istedim :D

Son düzenlenen: 30 Haziran 2024
  2. (shock)

can3548 bunu beğendi.
  3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Hesap paylaşım teklifi, chatınızın banlı olduğu ana hesabınız dışında diğer hesabınızla girip bunun chat için olduğunu söylemeniz vs vs.

Hangi birini yazayım, yaptıklarınızı siz biliyorsunuz hesaplarınızdan bizim dışımızdan?

Hesabınızın chatı perma ban aldığı için dönüş olmamıştır. Bunun herhangi bir cevapla alakası yoktur.

Herhangi bir başvurunuzda açılmayacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.