250 bin uridium

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve lordm0zart tarafından 3 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lordm0zart

lordm0zart User

Arkadaşlar öncelikle merhaba 250 bin uridiumum var parayı ne yapmalıyım diye düşünüyorum aklımda bir diroit dizilimi almak var burgu veyahut güve almayı düşünüyorum daha hızlı kapı yapmak için , 9 tane diroit var hepsi 6. seviye geliştirme petim var toplama kamikaze ve hammadde 3 ,2 tane radar protokolü , yani parayı ne yapıcam bilemedim

2. öncelikle zetaya ihtiyacın olduğu için güve dizilimini alman lazım zaten kamikaze 3 olduğu için rahatlıkla dönebilirsin sonrasında burguya ihtiyacın olur

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  3. Esenlikler.
    Önce burgu almanı öneririm ki kolayca kasılabilesin sonra da güve al ki kolayca kapı yapabilesin.

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Haritada daha rahat NPC imha etmeniz için Burgu Diroit tasarımı almanız daha doğru olacaktır.

İyi Forumlar.

5. lordm0zart

lordm0zart User

ikisini de aldım

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Hayırlı olsun :D . Konunuza gerekli cevaplar verildiğini düşünüyosanız kilitlenmesini talep edebilrsiniz.

İyi Forumlar.

7. Esenlikler.
    Ne mutlu size. :)