250 Bin urili tasarımlarda +200 fazladan kargo neden geliyo ??

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RAMMFİRE tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

arkadaşlar ben vipim mesela gemim vengeance venganın kaç deposu var var 1000 ambar genişletici alınca 2000 oluyo fakat vipdende 500 geldiği için toplamda 1500 1500=3000 yapıyo tüm tasarımlarda 3000 fakat 250 bin urilik tasarıma geçince yani (lightinge) geçince kargom 3200 oluyo fazladan 200 yer geliyo yani sonra lightingden örnek veriyorum herhangi bir 100 bin u luk tasarıma geçiyorum kargo tekrardan 3000 e düşüyor.

aynı şekilde goliath içinde geçerli tüm tasarımlarda kargom 4000 fakat 250 bin uluk bir tasarım taktığım zaman kargom 4200 oluyo bu neden kaynaklanuyor acaba ? yoksa sadece bendemi oluyo hala anlayabilmiş değilim

2. 250 binlik gemilerinin başka bir özelliği sende değil herkeste oluyor 250 binlik tasarım yeteneği + 200 kargo yeri :)

3. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

VAYBe iyiymiş ama açıklama kısmında yazmıyor

4. evet yazmıyor ama +200 kargo yeri daha geliyor

5. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

uridyumla alınan tasarım gemilerinde ambar 200 artıyor tahminem yeteneklerden kaynaklanıyor yani sadece sende değil herkeste gecerli

keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.