Öneri 250K URİ SİZCE

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tabutçu54 tarafından 6 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tabutçu54

tabutçu54 User

Arkadaşlar 250k uri var sizce VENOM mu alıyım yoksa ŞİMŞEK mi acil yardım pm pls :D !!!!! ?

2. ESPİYELİ

ESPİYELİ User

ŞİMŞEK İ TEK GEÇERİM HERKÜLLERDE TAMAMSA ÇİFTİ ÇEK DAL HARİTALARA :)

3. Merhaba ,

Bana kalırsa açık arttırmadan almaya çalışmanız daha iyi olacaktır. Eğer kredi yetmez derseniz o zaman oyundaki amacınıza yada oyun tarzınıza göre birini seçmeniz daha iyi olacaktır. Aslında genel olarak kasıyor veya kapı yapıyorsanız Aegis gemisi daha iyi olacaktır.

Forum'da tamamen büyük harf kullanarak mesaj yazmamaya dikkat edelim. Bağırmak anlamına geldiğinden hoş karşılanmaz.

İyi forumlar.

4. ESPİYELİ

ESPİYELİ User

peki modum... forum kurallarımızında çok ince cizgileri var yani.

5. Merhaba ,

Sadece bu forumla ilgili bir durum değildir. Sanal alemde yani İnternet ortamında tamamen büyük harf ile yazmak bağırmak anlamına gelir ve hoş karşılanmaz.

İyi forumlar.

6. Merhabalar;

Ekipmanlarınızı tamamen yazarsanız daha iyi olur.

İyi forumlar.

7. ESPİYELİ

ESPİYELİ User

modum bu birazda algı meselesi... 11 yıldır bilgisayar ve internet ortamının içindeyim gerek sosyal ağlar gerekse işim gereği hergün pc ile mecburi dialogum var. darkorbit bana iş ortamından uzaklaşmak için cok iyi bir terapi oluyor :=) 4 yıldır oyundayım dakorbit kuralları dışındada hiçbir yerde büyük harf kullandım diye uyarılmadım neyse kural kuraldır uymama şansımız yok.. kolay gelsin görevinizdede başarılar dilerim.

8. Merhaba ,

Ben bir çok yerde karşılaşıyorum demek ki internet demek karşılaşılmayacak anlamına gelmiyor. :) Teşekkürler size de kolay gelsin. :)

İyi forumlar.

9. Ekipman bilgilerinizi yazarsanız yardımcı olabileceğimden eminim :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.