Öneri 250k uri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ardaunlu1 tarafından 5 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ardaunlu1

ardaunlu1 User

arkadaşlar ben 25 lf3 1 lf4 8 iris 12 arge bir gemim var ben spearhead ile (katlayıcı+vip) alırsam
    günde 4 5 saat oynasam kaç günde 250k uri kasarım ? Goli ile cubi yaparak kaç günde kasarım
    Not: Uri ile arge alacağım (doğrumu yapıyorum tahmini 21 20 argem oluyor kalın sıkmak için yeterli bir sayı)

2. pet al 8lvl yap katlycı çek kutu topla özenle toplrasan gunde 50k uri .

3. ardaunlu1

ardaunlu1 User

pet var 8 lvl toplayıcı 3 alsam (radarsız) kaç k uri kasarım ?

4. Merhabalar;

Pet ile kutu topladığınız takdirde katlayıcıda alırsanız saatte ortalama 5-10k arası uridium toplarsınız.Bu değerler pete yaptığınız yatırım arge vs ile değişebiliyor.Ayrıca kutu toplarken aldığınız galaxs gateslerle kapı yaparak da belli miktar uridium kazanmış olursunuz.
    Cubikon gruplarına katılarak da uridium kasabilirsiniz 4 saat boyunca cubikon kestiğinizi düşünürsek kutu toplamadan daha karlı olur hem credi hem tecrübe hede şeref puanı kasmış olursunuz bence.

İyi forumlar.

5. ardaunlu1

ardaunlu1 User

cevabınız için teşekkürler ama oynadığım sw de cubikonda en az 6 7 kişi pluyor ve kami atsamda 100 u yu geçmiyor (protegitler patlarsa geçiyorda) çok az uri geliyor

Başka Cevap Yokmu ?

6. cubikon zor iş fm sanırım haritaya inmiorsunuz :D
    kardeş diz peti git kutya 5 ay kal gemi fulersin ole dim sana

7. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Serverlara göre yoğunluklar değişmektedir. Örneğin ben geceleri bu saatte düşman haritasında cubi kesiyorum.

İyi Forumlar

8. ardaunlu1

ardaunlu1 User

1 hafta full online olsam kasarmıyım ? 250 300k uri arası ?
    birde petin iyi kutu toplaması için kaç radar lazım ?(veya eşya)

Son düzenlenen: 7 Haziran 2015
  9. admin bu arkadaş gemi dizse eliti olmazcubiye x1 almak çok zor .
    en iyiisi kutu toplamak ben gunde 10 saat flan aktif olcam bu 3 ayda full kutu toplıcam okular açılınca çıkçam haritaya

pet 3 lvl toplaycı 3 lvl 2 adet radar gerisi mal kurtarma protokolu ama korkma zamanla dizersin sende :D

10. ardaunlu1

ardaunlu1 User

ben pete hammadde top 3 + 2 tane 3. seviye radar alsam pet 1 saatte kaç pala toplar ? (3-5 kişi vvar diyelim palada)(bende toplıyacağım)

11. haritadaki yogunluga baglı bu oran ama siz gezerseniz sabit durmasanız petle toplarsanız petin boşta kalması çok zorlaşır

12. ardaunlu1

ardaunlu1 User

yoğunluk azken 1 saatte 1k 2 k arası toplarmı bu kadar toplarsa hemen alıyorum :D

13. evet toplayabilirsiniz ama haritada paladumlar hep yer degişir her 1 yada 2 dk bir haberin olsun seri olmaya bak :D

14. ardaunlu1

ardaunlu1 User

toplarsam haftada 5 alpha açarım hem 5.20=100k uri diğer kapılarda açılır elbet oo en kral yolmuş :D(1 tanede zeta)

günde 1k gg olurmu 5 6 saat oynarsam ?

15. orasını bilemme ama server rahatsa toplarsın pet yakıtı alman lazım onun için o 5 alpha 4veya 3 duşur

16. ardaunlu1

ardaunlu1 User

indirim paketini çektim 2 tane 3. seviye radar 3. hammadde top aldım 40 k da yakıtımı aldım gerisini görücez :)
    konu kilitlenebilir

Son düzenlenen: 7 Haziran 2015
  17. WolfWar

WolfWar User

Dostum haftada en az 250k uri kasarsın. Hatta daha fazla bile kasarsın.

18. ardaunlu1

ardaunlu1 User

çok saol bu arada gamma yapabilirmiyim ?

19. *GÜLLÜ*

*GÜLLÜ* User

pete kamikaze 3 alırsan yaparsın ama ugraşma bence zetaya yogunlaş hem havouc hem dosaya hem anahtar hemde 50 k üri

20. WolfWar

WolfWar User

Arkadaşın dediği gibi zetaya yoğunlaş boşver gammayı. Gamma uri kasmak için ideal bir kapı fakat pek fazla getirisi yok. Zetada havoç şansın var. Ganimet anahtarı ve günlük dosyasıda veriyor. Kapı yapacaksan zeta yı yapmanı tercih ederiz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.