Öneri 26 ar-ge den sonra?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve bugrahansezgin tarafından 21 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 24 kalın sıkma ar-ge sini tamamladıktan sonra 1 adet roket görünümü için ısı ayarcısına verdim, ayarcıyı 5/5 yapacağım ve sonuç olarak 27 ar-gem olacak, peki bundan sonra neye vermeliyim? Yani yanıltma manevraları %16 lık bir miss yeme şansı ortaya koyuyor ama adamlar ayarcıyı fulledikleri için %25 lik miss düşüşü %9 luk bir orana düşüyor, zaten adamlar 100k dan aşağı vurmuyor, 5-7 sıkışta patlıyorum. Sizce hangi yolu izlemem gerekli?

Ar-ge dağılımım bu şekilde.

2. Merhabalar;

Öncelikle siz argeyi ne için istiyorsunuz.Örn Kutu toplama,Savaşma,rütbe yada sıralama yapma?

İyi forumlar.

bugrahansezgin bunu beğendi.
  3. Sürekli baskın atmıyorum, kutu topluyorum genelde ama sıkıyor bir süre sonra, onun için de 3-4 ar-ge mi yakmak istemiyorum, kapı yapıyorum sürekli, aslında savaş ar-gesi benim içi ideal görünüyor.

4. 24 kalın sıkmasından belli değil mi ne için istediği :)

5. Merhaba ,

İlk olarak klasik 24 arge ile kalın sıkmaya göre dağıttıysanız Ayarcı 3/5 oluyor. 2 arge buraya verip tamamlarsanız toplam 26 arge dağıtmış olursunuz.

Gemi Gövdesi I : 2/2
    Mühendis : 1/5
    Kalkan Enerjisi : 5/5
    Kelle Avcısı I : 2/2
    Gemi Gövdesi II : 3/3
    Kalkan Sıklığı : 5/5
    Ayarcı : 5/5
    Kelle Avcısı II : 3/3
    Isı Arayıcısı : 1/5
    >> 27 Arge

Roket Uzmanı : 5/5
    >> 32 Arge
    Yanıltma Manevrası : 2/2
    Yanıltma Manevrası 2 : 3/3
    37 Arge

şeklinde ilerleyebilirsiniz. Gerçi sizin oyun tarzınıza göre değişebilir.

İyi forumlar.

6. Roket uzmanına gerek yok aslında, alternatif?

7. Merhaba ,

Ben saldırı ve savunma ağırlık dağıttığım için aslında diğerleri ile ilgili net bir şey diyemem. Fakat yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.

İyi forumlar.

8. yanıltma manevralarını, ayarcıyı ve kelle avcılarını fullediysen, savaş için gitmen gereken arge roket uzmanı kalıyor, bu dediklerimi fullemen için 32 arge olman gerek, roket uzmanı da yapıcam dersen 37 ye kapatırsın olayı.

9. Neyse yanıltma yaparım artık mecbur, daha sonra roket uzmanı sonra npc kesmeye yönelik giderim. Sağolasın.

10. yanıltma manevrası en mantıklı tercih olur.

11. Gerekli bilgileri aldım, yorum yapanlara teşekkür ederim, konu kilitlenebilir modum :)

12. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Forum ekibi olarak biz teşekkür ederiz.İyi oyunlar.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.