Öneri 2D Çok Hatalı ve Yenilenmeli

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ tarafından 26 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

2D Yenilenmeli mi?

1. Evet

97,1%
  2. Hayır

2,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GREED

GREED User

Denendi : 3D en düşük ayarlarda 0 lag ile oynanırken 2D en düşük ayarlarda rakibe tıklanamadı bile :D :D

2. Görünüm açısından 2D ye hayranım. Görsel olarak 2D den vazgeçemem ama ne yazık ki FPS nin 15-20 lerde gezmesi nedeniyle 3D de oynuyorum desem yalan olur çünkü 3D de ayarları çok yüksek yapsam bile 2D deki gibi olmadığını düşünüyorum. 2D de koordinasyonum vs. daha fazla fakat geliştirmeler hep 3D üzerinden yapılıyor. Eskiden 2D de 50 FPS alırdım şimdi aynı bilgisayarda 15-20 alıyorum. Bu uçurum hayra alamet değil. Lütfen 2D içinde çalışmalar yapın. Çünkü 2D de bazı argeler fullenince oluşan efektler 3D de olduğundan kat kat güzel..

3. Desteğiniz için teşekkürler :)
    Konu güncel, daha fazla destek+++

4. NasihaT

NasihaT User

Ben mozilla tarayıcı kullanıyorum 4gb ram var 2d 60 fpsden aşağı düşmüyor.3d oynamaya hiç alışamadım :D npc keserken mesafeyi ayarlayamıyorum felan kaçma mesafesini zor oluyor 2d gayet iyi yani sadece tr1de sistemden kaynaklı donma var hala çözülmedi :mad: orası ayrı mesele zaten beden sana +destek dostum ''FOREVER 2D'' :D :D

5. 2D'ye verilen değerin az olduğunu düşünerek konu güncel. "Saimon Saldırısı"

6. Xfor

Xfor User

2D düzeltilsin dedikte oyun baştan aşağı sıkıntı zaten.Etkinliklerinde içi boş ben şahsen hiç zevk almıyorum.

7. Hep destek tam destek imkanım olsa binlerce evet oyu verirdim.

8. Bencede 2D Yenilenmeli Katılıyorum.

9. bencede kesinlikle düzeltilmeli

10. Konu güncel, desteklerinizi bekliyorum ;)

11. 2d bencede usutnde durulması gerken birr konu 3d ne kadar çıkmış olsada savaşta 3d ile 2d farkı çok bariz .

12. 2d çok kasıyor bunun en büyük sebebinin gemi haraket ederken yıldızların geriyde kalması mesela araçla yolda gidersiniz sağda ağaçlar var o ağaçlarda geride kalır o misal ancak 3d en düşük ayarda yıldızlar kayboluyor bu fps aşırı derecede etkiliyor yani benim tespitime göre 3d kötü bilgisiyarlarda bile 30-35 fps hatta sadece kutu toplayarak 60 fps almanı sağlarken 2d'de kötü blgisiyarda 5-10 fps alınıyor demem oki bu konuda haklısınız 2d'nin iyileştirilmesi gerekmektedir

13. Konu güncel. Hatalar artmaya devam ediyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.