2D Uzaklaştıramama Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve nonono20 tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. nonono20

nonono20 User

Selamlar sorunumuz kısa ve öz;

Maxthon harici tüm tarayıcılar 2d de 10-20 arası fps veriyor. Maxthonun eski sürümünü kullanıyorum. 3D de ve 2d de güzel fps veriyor. Ancak tek sıkıntım 2d kullanmak istediğim de uzaklaştıramıyorum. Dar bir görüş açım oluyor maalesef. Ctrl + Mouse yakınlaştırma ile ve yine tarayıcının sağ alt köşesindeki + ve - butonuyla yüzdeyi düşürsemde oyun sayfasında bir değişiklik olmuyor. Başka herhangi bir sayfada ise yakınlaştırılıp uzaklaştırılıyor. Fikirlerinizi bekliyorum.

2. aynı sorunu ben de yaşadığım için 3d oynuyorum cozumnu bulamadım malesef bende

3. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bu tamamen sizin ekran çözünürlüğünüzle ilgilidir. 2D tarayıcıdan boyutlandırma yapılırsa sadece oyun slotları büyür veya küçülür, kamera açısı genişlemez. Ve tabii ki buda bir sorun değildir, olması gereken bu oluyor. Eskiden bu yapılabiliyordu ama artık yok. Daha geniş açı görmek istiyorsanız sevmeseniz dahi 3D'den başka seçeneğiniz yok daha büyük ve çözünürlüğü yüksek bir ekrana geçmedikçe.

İyi forumlar dilerim...

4. nonono20

nonono20 User

Teşekkür ederim. Eğer başka bir yolu olmadığından eminseniz konuyu kilitleyebilirsiniz.

5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Mod arkadaşımın söylediği gibi başka yolu yoktur. Gerekli cevaplar ve istek üzerine konuyu kilitliyorum.

Yüksek fps aldığınız zamanlarda chrome tarayıcısını kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.