Destek 3-4 radyasyonlu alan sürprizi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve shadowx75 tarafından 31 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. shadowx75

shadowx75 User

Dün oyunda gezerken 3-1 e hızlıca gitmek için radyasyonlu alana doğru gittim ve
    Tebrikler bak ne buldun gibi birşey yazdı ancak hiç birşey gözükmüyordu ve 1-2 saniye içinde normal olarak öldüm internette hiç bir sonuca ulaşamadım bilen varsa yardım ederse sevenirim. (3-4 haritasındaydım)

2. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhaba,

Bu eski bir etkinlikten kalan başarı göstergesidir 4-5 haritasından sağ taraftan girerseniz radyasyona soldan çıkarsınız ve size başarı kazandırır kapıda havaii fişe katarsanız gene tebrikler bak ne buldun yazar , son olarakda mini mapı chatı kapatarak IWANTRAINBOWS
    yazarsanız lazerinizin rengi değişir ve ünvan kazanırsınız gene size başarı verir hatıraldğım kadarı ile Paskalya Yumurtaları etkınlığınden kalan bir sistem bu.

İyi Forumlar.

3. shadowx75

shadowx75 User

Teşekkur ederim konu kilitlenebilir

4. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.