Öneri 3 Düşman Şirket!

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ASİKURT[AZAD] tarafından 29 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

3 Düşman Şirket!

1. Katılıyorum

92,3%
  2. Katılmıyorum

7,7%
  1. Merhaba Arkadaşlar 3 Düşman Şirket Aynı Klanda olmasına Artık DUR Demenin vakti geldide çoktan geciyor.Desteklerinizi sizlerde vererek Bu haksız kazanca Dur demeliyiz artık...3 ayrı Şirket Aynı Klanda olamaz olmamalıdır...

2. 3 şirket aynı kalanda olabilir fakat 3 şirketin generali aynı kalanda olamaz bence

arslanzero bunu beğendi.
  3. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Konunuzun yeri mağlesef burası değil Konuyu Güncelleme Ve Fikir Havuzu bölümüne açmanız gerekmektedir. İsterseniz konuyu oraya taşıyabilirim. Veya siz yenisi ni oraya açabilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. aresww

aresww User

düşman şirketlerin aynı klanda olmasının tek sebebi kutucular. kutu toplayanlar klandan çıkıp dolaştıkları için onları imha etmek içinde düşman şirketteki hesapları kullanıyorlar. Buradaki sorunun kaynağı aynı klana düşman şirketlerdeki oyuncuları alanlar değilki. kutucuları engellemeyenler. her ne kadar engelliyoruz yazsalarda hep aynı hesaplar dolaşıyor haritalarda.
    bende şikayetçiyim bu sorundan , savaştıklarını biliyorum, gördüğmde ateş etmiyorum ardından benimle aynı şirketteki oyuncular düşma şirketle bana ateş ediyor niye ateş ettiklerini sorduğumda da sen bizim klandaki oyncuya ateş ettin o daha önce bana ateş etti yazınca da kendi klanımdaki oyuncyu sana kestirelimmiye dönüyor olay. yaptığın şey çözüm değil. çözüm kutucuları ortadan kalkması. ozaman kendiliğinden normale döner oyun . asıl amacı 3 şirketin kendi arasında savaşması. şu anda 3 şirket kendi arasında savaşmıyor. klanlar bir olmuşlar birbirlerine karşı savaşıyor, hangi şirketin hangi şirkete ateş ettiği belli değil. bundan da sorumlu olan aslında yine darkorbit yönetimi . tabi ki de bunu kabul etmeyecekler ama asıl sorumlu onlar.
    burada diğer bir sorun daha var. kalabalık oldukları için tek başına savaşamıyorsun . profilllerini alıyorsun kutuya attığında klandan çıkıp nik değiştirse bile imha edeceksin bu seferde puşing yaptın diye hesabını kapatacaklar o sorun var. her ne kadar puşing bu olmasada puşing anlaşmalı imha olsa da, asıl anlaşmalı imha yapanları veya aynı pcden çoklu hesap açıp beraber kesim yapanlara puşing cezası vereceklerine, asıl savaşanlara puşing cezası veriyorlar.

uzaylı48 bunu beğendi.
  5. ONURBEY

ONURBEY User

Anlamsız; 3 şirkette de gemileri var klanın ve artık kendi haritanızda bile size rahat vermiyorlar.
    Çünkü gemi kesme görevi yaptırıyorlar, ilk önce diğer şirket gemisi ateş ediyor ve arkasından kendi şirketinin gemileri, sürü gibi saldırıp seni kesiyorlar. Vahim bir durum.
    Oyunun her tarafında bir acaiplik var; o zaman 3 şirketi de kaldırın, klan savaşlarına dönsün, ya da 3 şirkette de aynı klanın üye almasını engelleyin. Hatta nap bile olamasınlar.
    Ya değilse ne küfür biter, ne pushing biter, ne hile biter,vs vs vs.
    Bu oyun tekrar oyuncu kazanmak istiyorsa, dürüst oyuncuların fikirlerine önem vermeli, ya değilse sadece hileci oyuncular kalacak oyunda, demedi demeyin.
    Saygılarımla.

6. Kesinlikle olmalı. Oyunda şirketlerin hiçbir anlamı kalmadı. Hani eskiden aynı şirketler birbiriyle savaşınca iç savaş falan var diyorduk. Şimdi onu bile diyemiyoruz kim kimden belli değil tüm haritalar pvpye döndü. Eskiden şirkette bir baskın olunca chatte globalde görmesek de şirket odasına yazılır millet ona göre davranırdı. Şimdi şirket odasına neyi,kime yazacaksın oyunun formatı değişti resmen. Hatta ben sadece bununla sınırlı kalmaması kanaatindeyim düşman gemisi kesmek daha cazip hale getirilsin ki amacı savaş olan adam kendi şirketinden elemanları kesmek yerine gitsin baskın yapsın. Aksi takdirde o eski günlerdeki şirket savaşlarını,baskınları zor buluruz.

7. Taşıya bilirsin güzel kardeşim kolay geLsin..

Shadow.sword bunu beğendi.
  8. hacı_dede

hacı_dede User

gerçekten önemli ve değerlendirilmesi gereken bir konu

9. Yalnız şurda bir hatanız var kalanlarda kayıtlı şirket olarak bir yazı var ya Eic ya Vru ya Mmo veya da genel olarak. Eğer bu klanda genel yazıyorsa üç şirket aynı klanda olabilir. Ama bir şirketin ismi yazıyorsa üç farklı şirkete üye üç kişi aynı klanda olmamalı

10. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Ayrıca bu konuda yönetimin bir takım düşünceleri mevcut. En azından sorunun farkındalar. Ancak mevcut durumda bazı teknik konular öncelikli olduğundan, bu konuya sıra ne zaman gelir bilemiyorum.

İyi forumlar.

11. ALL seçeneği kaldırılsın. Klan tanımında hangi şirket yazıyorsa yalnızca o şirket üyeleri girebilsin. Yoksa artık bıktırdılar getiriyorlar düşman şirkettekileri haritaya saldırsan bizim üyeye saldırmışsın muhabbetine kendi şirketim bana sıkıyor. Düşmana dokunmasan 5 dk sonra gemi kesme görevi ayağına o sıkmaya başlıyor. Hani eskiden çok oyuncu varken bir klan müsaade etse başka klan haritaya düşman girmesine izin vermiyordu.Şimdi o da yok her şirkette 3-5 güçlü klan baskın hale gelmiş kimse gıkını çıkartamıyor. Oyunun formatı şirket savaşlarından klan savaşlarına evrildi resmen.

12. Belli bir düzeye ayarlanması lazım speaceball da rahat vermiyorlar yoksa bazı klanlar.

13. Oyuncu Arkadaşlarımızın Desteklerini bekliyorum ...

14. aynen oyle adamlar almis basini gidiyor serverler bombos serverdeki tek kalabalik grup onlar 15 20 kisi her sirkete dagiliyorlar butun cubiler onlarin gemimi var hemen bilgi veriyorlar kestirmek icin oyuncular ne haritalarda gezebiliyor nede oyunda biryere gelmek icin yapilmasi gerekenleri yapabiliyor portalda hapis kaliyoruz bunlarida yapan bot kullanicilari oyunu hem davranislariyla hemde yasadisi yaptigi davranislarla oynanacak yanini birakmadilar gelmesi lazim

1. adminler ben 4 gündür açık artırma veremiyorum yeni açık artırma güvenlik sorgusu koymuşsunuz doğru olanları işaretliyorum hala yanlış diyor güvenlik sorgusu yanlış diyor yani 4 gündürmü ben her saat yanlış giriyorum bu konuya bir el atarsanız sevinirim gemi dizecem droit alacam alamıyorum ​

Sayfayı Paylaş