Geri bildirim 3 günde 5 plazmid.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hattiri tarafından 6 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce 3 günde 5 plazmid bulamayan birisi bu oyunu oynamalımı oynamamalımı.

1. oynamalı.

oy sayısı 1
    100,0%
  2. oynamamalı.

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bir daha ki konunuza hızlıca yetişmeye çalışırım. :D ( İlk yanıt için. :) )

Tabii ki düşman engel ama siz yine de haritanın en ücra ( Kesinlikle taş değil! Baskın atan biri olarak her haritada baktığım ilk yer taştır ve emin olun bir çok kişininde öyledir. Taşta kasılmak pek doğru değil anlayacağınız. ) kısmında kesmenizi tavsiye ederim.

Plazmid eksiğinizi giderdikten sonra KESİNLİKLE! Sibelon ve Devolarium kesmeyin çünkü gücüne oranla aşırı az ödülleri var.

Mordon ve Saimon keserek bir süre idare edin ve daha sonra Goliaht Enforcer ( Varsa Venom ) ile x6 ve x7 haritalarında takılın. ( Biliyorum taktik sormadınız ama dayanamadım. :D )

Başka bilmek ve yardıma ihtiyacınız olduğu durumlarda buradan ulaşabilirsiniz, ayrıca sizleri forumda daha sık görmeyi isteriz. :)

Buradan dilerseniz sohbete de katılabilirsiniz. :)

İyi forumlar dilerim...

2. hattiri

hattiri User

valla modum artık plazmid aramayı bıraktım varsın olmasın pet..
    Üyelik başlangıcı:16-10-2011
    bu tarihten buyana peti olmayan oyuncu ne edecek peti..bu oyun bana fazla ağır geliyor..forumda aktif olmam aslında sirekli takip ediyorum fakat açtığım konuda olduğu gibi konuyla alakalı olmayan yanıtlar alırım düşüncesi buzamana kadar konu açmama engel oldu..herneyse yinede sağolun..sanırım bu oyunu bırakmak en mantıklısı..sizlere kolay gelsin konununda bir hükmü kalmadı artık nasıl isterseniz öyle yapın..kalın sağlıcakla..

3. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Siz bilirsiniz.

Denemeden pes etmek kadar kötüsü yoktur.

Fikriniz değişirse o zaman attığım linkten sohbete devam ederiz. :)

Kararınızda başarılar. :)

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar dilerim...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.