3. Parti program kullanan klanlar

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve malkoç34 tarafından 17 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. malkoç34

malkoç34 User

N-A admin korumali klan

N-A dayilari var galiba

N-A admin destekli klan

simdi bu yaziyi kafama gore yazmadim chat bile fark ediliyor bu klanlara birsey yazdim direk oyuna giris karsi tarafa ban

devam edin bunlari kolamaya siz

N-A tren suren :DD

aciyorum sizlere

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ağustos 2022
  2. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Mesajınızda birkaç düzenleme yaptım, Bahsettiğiniz klanlar ile alakalı hiçbir admin ayrımcılık yapmamaktadır.

Sizlerin düşman klanları diye oyunda size güçlü kalınca yahut patladığınıza sinirlenip bunlar admin klanı korumasında diye yazmanız boş ithamlardır.

Klan TAGlarını sansürleme sebebim haksız ithamınızdan dolayı ilgili klanı zan atında bıraktığınız içindir. Eğer elinizde kanıtınız varsa lütfen bizimle paylaşınız o zaman bizzat silinmesine engel olacağıma emin olabilirsiniz, ki zaman elinizde böyle bir kanıt olsa gelip burada konu açıp zaman kaybetmez supporta giderdiniz diye düşünüyorum.

Konuda gerçeklik payı olmadığı için kilitlenmiştir.

Saygılarımla,

Amiral34.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş