3. Parti Program kullanıcıları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kapı_Yapıyorum... tarafından 22 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 8,10 ay aradan sonra oyuna girdim, girmiş bulundum. 128. sıradan 750 ye nasıl düşmüşüm binbaşı idim, şimdi üç çizgi kalmışım. bug yapıldı atı alan üsküdarı geçti deniyor buna şaşırmadım elbette. Esas yazma sebebim aşağıdaki resimlerde hayli ilginç bulduğum chatte tren diye konuşulan kısım bunun hakkında nasıl bir yaptırım olacak. baya bir izledim biraz önde kim ne yaparsa tüm ekip onu yapıyor aynı yeteneği aynı anda atıyorlar. aynı anda sıkıyorlar. ve heryerdeler bunun için yönetim nasıl bir yaptırım sağlayacak. aşağıdaki resimlerde hem suçunu bilen hemde pişkinlik yapan kişiler mevcut

yaklaşık 18 dakikalık videolarıda mevcut şimdim ifşaladık diye biz ban yemeyelim do tr ekibi bu herşey beklenir onlarda bizden :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ağustos 2022
  2. bekçi27

bekçi27 User

knk n-a klanıda var onuda at buraya bide sporta yazdın mı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ağustos 2022
  3. bunları baya biz izledim hatta chatten dalga da geçiyordu chef klanından biri bunların foto var video var ya rütbeler küçük de değil hepsi full gemiler

4. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

İlgili kısımlar sansürlenmiştir. Lütfen supporta mesaj atınız. Banlama işlemleri merkez tarafından yapılacağı için konunuz arşive taşınmıştır.

Saygılarımla,

Amiral34.