3. Parti Yazılım Koruma Sistemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 2 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu?

1. Evet

82,4%
  2. Hayır

17,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar ,

Oyunu uzun yıllar oynamış birisi olarak , oyunun bu düştüğü durumdan açıkçası üzüntü duymaktayım. Yıllardır bot kullanan hesaplar kendilerini güçlendirirken elleri ile oynayan hakkıyla oynayanlar ne yazık ki ve ne yazık ki bu konuda hep bu hilecilere karşı ezilmiştir.

Easy-Anti Cheat nedir ?:

Easy-Anti cheat , büyük veya küçük oyun geliştirici şirketlerine ve bir çok simulasyon , sanal gerçeklik gibi destekleri olan dev firimalara anti-hacking , anti-cheat hizmeti veren bir kuruluştur.

Bize Ne Gibi Faydası Olacaktır ?:

Bu şayet olursa oyunun bir çok açıdan hile konusunda ciddi anlamda darbe vurulacağına ve bu konuda ciddi bir ilerleme kaydedileceğini düşünmekteyim. Kısacası oyunda bot mot kalmayacak. Daha adil ve daha güvenilir bir ortam oluşacak , oyuncular artık yıllarca bu süren bot konularından dolayı başları ağrımayacak.

Sadece botta değil , PVP savaşları için kullanılan illegal hasar arttırıcı , hız arttırıcı , çeşitli bug kullanımına neden olan 3. parti yazılımlarda engellenecektir. Ayrıca sunuculara karşı yapılacak olan bir çok saldırı tipide bu güvenlik hizmeti sağlayıcısı ile çözümlenmiş olacak yani kısacası oyunun sunucularına DDOS atıldıysa (şiddetine bağlı) bu zarar vermeden sönümlenebilecektir.

Peki Bu Nasıl Olacak ?:

BP'nin gidip bu kuruluşla konuşması gerekiyor , çeşitli alt yapı geliştirmeleri ve değişikliklerinden sonra olabilitesi yüksek. Fakat şirket politikaları konusundan dolayı BP'nin ne yapacağını bilemem.

Elleriyle hakkıyla oynayan oyuncular , sizler günlerinizi , aylarınızı , yıllarınızı verdiniz belki sabahladınız , uyumadınız gemim güçlensin diye fakat bazı uyanıklar ne yazık ki kolaya kaçarak hem kendi güvenliklerini hemde oyunun dengesini bozdular bu sorunu bitirmek bizlerin elinde ! Sizden ricam arkadaşlarınıza bu konun linkini onlara paylaşmanız.

moonn ve DERİN[KING] bunu beğendi.
  2. basit bir hesap
    sadece haftasonu
    cumartesi %50 tp x3 veya x4 : 5.90
    pazar%50 şp uridum bankası : 8.90
    ek olarak çarşamba gunu de tp-şp çekersen: 5.90
    vip : 17.90
    indirim avantaj : 5.90
    +
    ---------------------------------------
    44,5 tl
    hepsinden bir kez alırsan bide her hafta tp şp çeken var sadece x2 de çeken var bir ay indirim paketi çeken var :) ayda birkez oturup kapı yapmak tp şp cekip bide hergun tp şp çekip kapı yapmak var umarım açıklayıcı olmuştur

dukana gelen özel payment destek gemii veyahut diger eikpman veya malzemeleri katmıyorum

olumlu oy verdim bu arada

3. Saol yılmaz :D

yılmazcan47 bunu beğendi.
  4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

DERİN[KING] bunu beğendi.
  5. memat155

memat155 User

Konuyu güzel düşünmüşsün ve olmasını destekliyorum oyumu da verdim.
    Ek olarak şunu demek isterim Viper sen isen şimdi de imzada yerel dilin kullanılmamasından ceza verilecektir. Açıkcası her harekette paranoya oldum ben ve bu dediğimin de olacağını düşünüyorum.

6. DraydiBoy

DraydiBoy User

Kesinlikle katılıyorum dostum lakin Darkorbit zannetmem ki böyle bir şeye para harcasın..

Güncel

7. Dürüst oyunculara ceza kesiyorlar yıllardır.bunu dile getirenede.sonra cikip hak hukukta en on safta yer alanlar goruyoruz yillar yili.bu oyunu oynayanlar yillardir botcular bugcular.bunu sozde kabul etmeyenlerde bu haksiz kazancin parcasidir .ceplerine girecek uc kurus menfaat icin o kadar durust oyuncularin hakkina girmeye onlari yok saymaya ve kandirmaya gerek var miydi...yukarida hilesavar program onerisinde bulunan arkadas o fayda etmez oyunun yonetiminde yonetim tarzi degismedigi surece o savunmaya karsi yeni bir program duzenlenecektir.bizlerin artik oyun yonetim sekline guvenimiz bitmistir.

Son düzenlenen: 22 Ocak 2021
  8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.