Bug / Oyun hatasi 3. Parti Yazılım Kullanan oyuncular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Se7en tarafından 26 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Se7en

  Se7en User

  aksam cıkan etkınlıkde sagolsun bot lardan yapamaz olduk darkorbit yönetim ne bekliyor anlamıs degliz bıkdık artık bot lardan banlayın artıkkk
   
 2. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  İlgili konu hakkında raporlama işlemleri yapılmış, Merkez ekip tarafından incelemeler devam etmektedir. Lütfen sabırlı olunuz.

  İyi Forumlar.
   
 3. Ben çok önemsemediğim için bu akşama kadar mısır şekeri peşine düşmemiştim sadece terörü bitirip ordan gelenle 3-4 tane modül aldım. 123 tane altın var 1500 tane mısır var şu an mesela ordan hesap edin :) Akşam X-8 e gittim tavsiye üzerine aman Allah ım o da ne ! Millet (%90 bot) ringa balıkları gibi sürü halinde boss dan boss a koşuyor :) Aklıma bir an 2009-2010 da tr1 de oynarken klanca 40-50 kişi harita basmaya gittiğimiz günler geldi :) X-7 de hemen hemen aynı durumda.
  Düşman oyuncularda buldular balık sürüsünü, yunuslar gibi yakaladığını hüpletiyo :)
   
 4. Botlara ceza verilmeyecekse az olan canlı oyuncular tespit edilsin de bari onlara ödül olarak 2-3 kat ödül verilsin.Belki rekabet ederiz otolarla..
   
 5. Se7en

  Se7en User

  sabırla bekliyoruz admın çatlamasak iyidir :))
   
 6. smoonrise

  smoonrise User

  Uzun zaman ceza vermediler sebebi belli değil ! Peşine aşırı sayıda bug çıkması ve forumda seslerin ve itiraz şikayetlerin artması ile önce bug yapanlara ( ne kadara etkili ve tam sayıda olduğu malesef tartışılır durumda ) daha sonra bot kullanıcılarına ceza geldi 1 dalga olarak ve maalesef 1 hafta uzaklaştırma ve Şp silme olarak yani bug banlaması ile aynı seviyede , 2 dalgada bakalım ne olacak 15 gün mü ? yada 1 hafta tarifelerine devam mı ? bunu zaman gösterecek.

  Yeni ban uygulamalarında gg uri ema rsb insta arge silme dönemi bitmiş anlaşılan kararlı ve caydırıcı ceza dönemide bitmiş gibi duruyor genel ekonomik kriz herhalde bigpoint de vurmuş mali korkulardan olsa gerek bug - bot ihlallerine son derece ihtimaslı ve oyuncu hesaplarının ve paralarının kaybı en az olacak şekilde cezalar veriyor bunuda kural değişikliği hakkı kendinde olmasına bağlıyor . Maalesef sistem her zaman korunuyor bir şekilde nezaman hak aramaya ne zaman adil ve adaletli bir oyun isteği oluşsa sistem elindeki imkanlar ile kaşıkla geleni kepçe ile alıyor . Aylarca ve hatta yıllarca ban verilmeyen bug - bot ihlallerine 1 hafta 1 hafta ceza verip oyunda kural ihlali cezasız kalmıyor düşüncesini veriyor yada öyle düşülmesini umut ediyor merkez altını çiziyorum merkez umut ediyor yoksa ülke takımları için söylenen birçey yok onlara ne iletiliyor ise onlarda bize iletiyor yani aracı durumda ne demişler elçiye zeval olmaz .
   
 7. tartışılmaz kardeşim ben sana anlatayım adam tam 55 bin obsidyen birleştirdi açabildiği kadar açtı 15 milyon uri diğer malzemeleri saymıyorum gg cephane vs urinin hepsini harcadı geliştirme pet modül protokol yerlerini açma arge bir sürü elit cephane satın alma vs hesabı [-] 800 000 uriye düşürdü.1 gün sonra hesap banlandı 7 gün kapandı kesilen açamadığı obsidyenler silindi olmayan şeref silindi başka hiçbir şeye ellenmedi ayrıca eksi olan urisi sıfırlanarak adama uride kasmış oldular şuanda gemi full vaziyette oyuna devam ediyor.
  bu bir söylenti kulaktan duyma vs değil birebir ts mizde takılan arkadaşın tamamen denemek için yaptığı bir uygulama idi.
   
 8. Bütün hevesimi kaçırdın be arkadaş. Yazık etmişim harcadığım paralara:(.Hakkımı asla helal etmiyorum ne oyunculara nede göz yuman yöneticilere.Ki ben 2008 de tr1 de cubikon a sıkıpta az zamanda çok fazla ödül aldık diye; - tp,-şp,- uri,-kredi fahiş cezalar verilerek adeta tr2 de devam etmek mecburiyetinde kalmış bir oyuncunuzum.Ki bunda bizim hiçbir dahlimiz de yoktu.Oyun hatası idi sadece.Ah dünya ah.Ne hallere gelmişsin sen böyle.
   
 9. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Ne yazık ki cezai işlem yetkimiz henüz bulunmamaktadır. Ancak işlem yetkisi ülke takımlarına verilmesi durumunda; böyle durumların daha ağır cezalara maruz bırakalacağına emin olabilirsiniz. Ancak şuanda Merkez Ekip cezalarını belirlemektedir. Kesinlikle raporlara eklediğimiz hesaplar ve kazandıkları içerikleri belli olmasına rağmen Merkez Ekip işlem yetkilerini bekletmeyi tercih ediyor. Bu gibi durumların özellikle takibinde olduğuma emin olabilirsiniz. Oyuncu olarak kesinlikle hakkımın yenilmesine göz yumamam.

  İyi Forumlar Dilerim.
   
 10. Yıllardır oynamıyordum oyunu, geçen aralık ayında tekrar başlayayım dedim ama en fazla ocağın sonuna kadar dayanabildim. Neden mi? Çünkü haksız bir kazanç var, benim yıllarımı verip kastığım gemiyi adamlar sadece birkaç günde sıfırdan kasabiliyorlar. Dahası 3. programlarla kastıkları gemilerle gelip bizleri kesiyorlar.

  Sonuç? Böyle botsuz oynayan azınlık için oyun çileye dönüşüyor. Yapacak bir şey var mı? Açıkcası bilmiyorum, belki flash player sonrası belli bir düzenlemeler gelir diye ümit ediyorum ama hiç zannetmiyorum.

  Bu oyun biteli çok uzun zaman oldu da, işte bu botcular ayakta tutuyorlar hala
   
 11. teşekküür ediyorum sütsüzcüğüm bizi aydınlattığın için.computeri çalıştırmışsın gene.kafan ryzen 3900x gibi çalşıyor.kimin aklına gelir böyle denemek yapmak?
   
  ıııııııı bunu beğendi.
 12. :) Hatırlıyormusun onu kaç kere o hata meydana gelmişti sürekli geri alıyorlardı ama.
  Bana göre en büyük sorun tutucular 10 attendin arasından yakalıyor adam hadi onu geçtim doğup kamufle alıyorum adama doğru giderken patlıyorum ekran alanı benden hadi daha geniş olsun ki mümkün değil %70 uzaklık yakınlık ayarındayım düşün aynı oyuncular çeteleşmiş şekilde tutucularıyla oyun oynatmıyorlar bakalım ne kadar daha dayanacağım :) bana oyun çok nasıl olsa paramla oynuyorum kafasını yorması gereken kişi ben değilim gibi.