3. Parti Yazılımlar Ne Zaman Son Bulacak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ►●S●Ø●N●●D●A●R●B●Σ●◄ tarafından 18 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar 4 5 aydır oyuna girmiyordum oyunda haksız savaş var tutucular karıştırıcılar aklınıza ne gelirse.Client geçilcek falan dediler geçtik durum aynı bugün girdidm gemim cidden sağlam ama 4-4 e giriyorum adam görmeden otomatik kamufle olan bana sıkıyor direk hemde karıştırıyor ve klandakilerinin hepsi böyle.Darkorbit yetkilileri buna bir el atmıyorsa bunun altında bir sebep ararım ben.3. parti yazılımı kullanacak videoya çekilecek gönderilecek ama adam ceza alamayacak.Nerede hak hukuk? nere de sportmenlik? benden buraya kadar bırakıyorum oyunu cidden yazıklar olsun bu oyuna harcadığım paraya sallamıyorlar bizi

Son düzenlenen: 18 Haziran 2021
  2. Mineral

Mineral User

Her taraf yemyesîl.Galiba orman kanunları hakim burada.

3. G_s_G_s

G_s_G_s User

duzelecek bakalım :D

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenmiştir.

Öncelikle video alarak atarsanız gerekli incelemeleri sağlayabiliriz. İncelemeler sonucunda oyuncuların illegal bir şekilde oynadığını tespit edersek merkez ekip için raporlama yapabiliriz. Support için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Hep söylediğimiz gibi ülke Takımları olarak yetkilerimiz kısıtlı. Parti program kullanan oyuncular için ceza tek elden verilmektedir.

Kimse sizi sallamıyor diye birşey söz konusu değildir. Bizler yetkilerimiz çerçevesinde yapabildiğimiz tüm herşeyi son sınırına kadar zorluyoruz.

Buna ek olarak, yaptığınız satın alımlar oyun içeriği oynayabilmeniz için gereken bir zorunluluk değil veya yaptığınız satın alımlar sonucunda sizlere ayrıcalık vermiyoruz. Yaptığınız tüm harcamalar sizlerin lehine ve diğer oyunculardan daha fazla avantajlı olmanızı sağlamaktadır.

Görmek istediğinizi görüyorsunuz diyebiliriz buna. :eek:

İyi Forumlar.