Öneri 3 şirketin ortak etkinliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯¯ЌЯΛЌ£И¯¯44¯® tarafından 31 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

3 şirketin ortak etkinliği

1. güzek etkinlik

oy sayısı 4
    57,1%
  2. kötü etkinlik

oy sayısı 2
    28,6%
  3. geliştirilmeli

oy sayısı 1
    14,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar 3 şirket oyuncularınnda olacağı ortak bir etkinlik olsa güzel olmazmı örnek olarak şöyle söyleyeyim 8 tane eıc 8 tane mmo 8 tane vru dan olacak derecede bir kapı getirseler ve buna sadece 3 şirket üyeleri girecek biraz zor olacak kapıda birbirlerine hiçbir şekilde sıkamayacaklar kapıda yeni yaratıklar gelecek ilk bölümler bildiğimiz yaratıklar olacak ama çok olacak mesela 300 tane saimont gelcek ilk dalgada sonra 500 streuner yavaş yavaş zorlaşacak son dalgalarda yeni yaratıklar ama zor olacaklar böylece hem dostluk oluşmuş olur
    bide gruptan 1 kişi eksik olsa kapıya kimse giremez tam kadro girecekler birisi patladığında kapınıın içinde doğacak 3 kere patladığında hangara gidecek 30 dk içerisinde kapıya başka bir üye alma mecburiyetindeler biri gruptan çıkarsa onun yerine bi üye almak mecburiyetindeler ya da bütün üyeler 1500 uridium ödeyecek üye bulamazlarsa ceza olarak (çünkü oyundaki etkinlik acil çağrı zor ve güzel bir etkinlik bol kişiili bir etkinlik olmasını istiyorum:D:D:D)
    he benim diğer konularımda belirttiğim gibi etkinlikler iki yönlü olacak bu kapıdaniki tane olacak birisi güçsüzler için diğeri degüçlüler için mesela güçsüzlerin ilk dalgasında 100 tane streuner gelecek ödüllerde ona göre dağıtılacak mesela önümüzdeki bahar bu etkinliği çıkartabilirler kış bitiyor ama yaratıkların saldırısı bitmiyor sloganıyla bence bu konuya destek olursanız zevkli bir etkinlik olabilir
    mesela bu etkinliği daha da genişletebilir son dalgaları gelirken adminler de girip kapıya yardım edebilirler her gün bir servere giderler böylece daha iyi olur adminlerle oyuncularda kaynaşmış olur benim bu etkinliği önerme amacım sadece kaynaşma tanışma için ve eğlenme için başka hiçbir şey için değildi..
    arkadaşlar şimdiden görüşleriniz ve oylarınız için teşekkür ederim saolun varolun iyi oyunlar

eğer onay alırsa
    etkinlik oynanış tarihleri
    martın sonu ve nisanın sonu arasında olur ve 1 ay ddolu dolu geçmiş olur :D:D:D:D:D

gören arkadaşlar neden beğenmediniz söyler misiniz görüp bakmışsınız bişey dememişsniz :D:D:D

2. PAŞA01

PAŞA01 User

oyuncu yoken etkinlik diyosun darkorbit zam yaptıkça oyuncu kaybediyor.

3. oyuncu yokken etkinlik dememin nedenlerinden birsi zaten kalan oyuncularda bari bağlansın kendilerine :D:D:D
    bu güzel etkinliği görenlerde oyuna tekrar başlar iki yönlü olursa belki yeni oyuncular aramıza katılırlar :D:D:D
    yorumun için teşekkürler :D:D:D

hortlatalım :D

hort :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ocak 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.