Duyuru %30 7 gün vip yok !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -qweugeqwe- tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. evet arkadaşlar sabırsızlıkla beklediğimiz %30 indirim ve 7 gün vip hakkında admin facebook sayfasından bir video sundu.
    izlemeyenlere burdan duyurayım 11 eylülde twich olucakmıs sadece 1000 kişiye kod gelicekmiş yalnız bu olaydan sonra 1000 kişi olurmu olmazmi bilemem
    anlicaginiz
    %30 İNDİRİM VE 7 GÜN VİP YOK !
    bilginize teşekkurler.!

2. Benim pek hayalim yoktu ama oyunda arkadaşlarım indirim için plan yapıyorlardı. Tamamen hayal kırıklığı oldu. Adamlar kafasına göre iş yapıyor, twicth bitince almanya ile iletişime geçiyorlar. Bu olay arkadaşına 1m uri çekecem derken babamdan para çıkmadı demek gibi bir şey. 11 eylülde kodu almak için gelecez boş boş kod dağıtacak üstünede 1.000 kişi yararlanabilecek. Benim için sorun yok kodu kaparsam ben kazanırım ama %30 indirimle plan yapanlara kötü oldu.

3. kursat_822

kursat_822 User

aga cumadan berı ne hayaller kurmustum ya kamı 3 u alcak kapı bıtırcektım su anda kamı alabılıyorum ama %30 ındırım olsa daha karlı cıkacaktım vıp verceklerı ıcın sallıcakıtım petı yaratıklara bıda bu darkorbıt ekıbının yaptıgı hıcbısey katılmıcam adamlar sozlerınde durmuyo veya bos yere soz verıyolar zaten cok fazla guzel bı oduldu bu olmazdı yanı

UZAYDAKİ_ADAM bunu beğendi.
  4. Az önce facebooka baktım öyle bir bilgi görmedim ???

5. tekrar bak

6. Bakıyorum sadece top 10 videosu var.

7. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Böyle bir video paylaşılmadı. Lütfen asılsız şeylere inanmayınız ve diğer oyunculara da bu asılsızlığı yaymayınız.

Almanya dan cevap bekleniyor. Lütfen beklemede kalınız.

Konu kilitlenebilir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.