30 Ağustos Kod sorunu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve NEDEN11NEDEN tarafından 30 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Burdan Adminlere yazıyorum Zafer bayramımız hepimizin bayramı iyilik yapıp kod verdiniz fakat kodu ben iş çıkışı gördüm instagram hesabınızda kod sınırlı yazmıyordu kod u girdim sizin için kullanılmıyor gibi birşey yazdı kod un sınırlı olması iyi olmamış yetgililer bu durumla ilgilensin kod falan vermiceksiniz biliyorum ama bir dahakine daha düşünceli davranın lütfen *** iyi günler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ağustos 2019
  2. Merhaba,

Değerli oyuncu çerezleri silin tekrar deneyin. Bazı arkadaşlar chrome kullanınca sorun geçti tekrar denermisiniz.

İyi forumlar.

3. Kodnedir

4. Merhaba,

Kodumuz "30AGSTDUMLUPINAR".

İyi forumlar.

5. Girmiyor

Bu kod senin hesabın için kukanılmaz diyor

6. Merhaba,

Değerli oyuncu resim atarmısınız.

İyi forumlar.

7. Kod kullanılmıyor

8. [​IMG]

Buyrun

9. Merhaba,

Değerli oyuncu telefondan giriş yapmıssınız bu tarz tarayıcılar yerine pc'nizden chrome yada yandex tarayıcıdan denermisiniz.

İyi forumlar.

10. Hemen pc açayım 1 sn

11. tr serverları dışında bir serverdan giriyorsam da kullanabilir miyim ?

12. kubis_2001

kubis_2001 User

Kod ne zamana kadar geçerli acaba ? Eğer geçerliyse yarın ya da pazar günü kullanmayı düşünüyorum.

13. IIFSMII

IIFSMII User

Ben iskandinavya 2 de kullandım oldu.

14. ben global amerika 5 de deniyorum olmadı chrome dan da girdim yine olmadı :D

15. WolfWar

WolfWar User

Telefondan da oluyor arkadaşlar chrome kullanın.

16. Admin kupondan viplik geliyor ancak giriş bonusu ödülü olan 150 oili alamıyoruz bu ne saçma iştir destek ekibe iletirmisiniz ?? Hiç vermeselerdi daha iyiydi yani ya

17. FANTOMARI

FANTOMARI User

25. gün bonusunu almadan önce vip üyelige sayip olmanız gerekiyor. yani siz önceden 25. gün odulu olan lf4 almıssınız giriş ekranında odullerin oldugu yere gelin 150 oil lin oldugu odulun sag köşesinde bir bilgilndirme notunun yazıldıgı bir kısım var. ordanda teyit edebilirsiniz.

Son düzenlenen: 30 Ağustos 2019
    xxkubixx ve .Paradoks. bunu beğendi.
  18. yeşilce

yeşilce User

hakikaten çal yani durduğun kabahat..bişeyide beğenin be aga oili alamamanda do kabahati yani vip bozuk ondan alamıyorsundur..kendin vip çeksen alırsın belki..

19. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

25. Gün bonusunu daha önce almışsanız Vip'ye özel ek hediyeyi, bonusu aldığınız için sonradan alamazsınız. O günün hediyesini aldığınız zaman Vip'nizin olması gerekliydi.

İyi forumlar.

hayaligenc bunu beğendi.
  20. Yahu arkadaşlar durumun farkındayım ama daha önceden böyle bir şey yoktu . Aynı durum başıma geldi viplik çektiğimde ödülü almıştım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.