300 k vuran vengeance ?????

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kral-87 tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kral-87

Kral-87 User

arkadaşlar kasılırken VRU dan bir vega bana nasıl 300k vurabilir ?? full resmen 286 k lık kalkanı ve 261 DP yi 2 atıştı patlatı nasıl oluyor oha :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

2. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

goli olsa bekli vurabilir diyecemde venga şüpheli :D

3. 500k düşünde gel citadel tek aatışta bum odu

4. belki çift vuruş yapmıştır ilk vurduğunu gösetermemiş ikincisini göstermiş olabilir yada roket helstorm lazer aynı anda gözükebiliyor hepsinin toplamıdır

5. Kral-87

Kral-87 User

x4 ile :confused:

6. TEHLİKE

TEHLİKE User

Flash player vurusları tek tek değilde toplam gösterebiliyor. Örneğin x1 ile 10k vuran adam sana vurmaya baslayınca 20k görebılırsın bu flash playerdan kaynaklanan normal bir durumdur yani vurusu tek tek değilde iki vurusu bir arada gösterir. Ama sen 2 atısa gittim diyorsan bilemeyeceğim gerçekten nasıl vurduğunu

7. kardeş ben bunlar biliom adam net cafede buluştuk gosterdi

8. Merhaba ,

Sadece x4 ile o rakam çıkmaz. Ayrıca tek vuruş ile de olmaz. x4 + rsb karıştırıp , tekli roket ( PLT-3030 ) , 5'li roket ( UBR-100 > Kırmızı olanlar ) , Akıllı bomba ve Kamikaze de olabilir. Ayrıca vuruşu arttıran uçuş düzeni , tasarım , havoc ve çift vuruş desteği ile olabilir.

Tabii ki o andaki bağlantı hızı ve Flash player kaynaklı olarak vuruşların tek seferde değilde bir kaç kere olduğu halde hasarı tek göstermesi ile o rakamlar gözüküyor.

Yani x4+rsb ile 150k atsa hemen sonra yine bi 100k atsa ama bunları tek olarak toplu gösterse 250k yapar diyebiliriz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.