32m param uçtu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve assda tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. assda

assda User

Dün türkiye 4 serverinde 16:00-17:00 arası lf3 e 32290000 para bastım ne lf3 geldi nede diğer 60 dakikaya teklif gitti forumdan mail attım alkılıç diye biri nick ismi oyuncu ID filan istedi daha kolay yardımcı oluruz diye hepsini gönderdim hemen ardından ingilizce mail geldi oda aynı şeyleri istiyordu tekrar gönderdim üstünden 24 saat geçti halen ilgilenen yok... !

2. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba;

Supporta mesaj atarken IDniz ve buraya yazdığınız saat bilgileri ile mesaj atınız. Gelen ilk mesaj otomatik cevaptır. Ondan sonra gelecek mesajı bekleyiniz.

İyi forumlar

3. Dün aynı durum benimde başıma geldi.Gerekli bilgileri gönderdim ve kredim kısa sürede hesabıma aktarıldı.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu tür problemler genelde son dakikada basılan credilerde olmakta çünki son dk da sayfa kendisini yenilemek isterken (biraz uzun sürüyor çünki son dk) siz aniden sayfayı durdurup yeniden yenilediğinizde credi iadesinde bir problem olmakta sayfayı yenilemeden lütfen sayfanın gelmesini bekleyiniz.
    ((Çünki aynı şey geçen gün benim başımada geldi))

Crediniz geri iade edilmedi ise hesabınızın incelenmesini isteyiniz lütfen sizde gecikmeden supporta mesajınızı iletiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.