3D hakkında neler düşünüyorsunuz?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhabalar :)
    Veeeee sonunda 3D geldi :)
    Sizlerin geri bildirimlerinizi alabilir miyiz rica etsek :)

İlk 3D oyun deneyimlerinizi, görüşlerinizi bize bildirin.

2. Prophecy

Prophecy User

Görüntüler çok kötü çok kastırıyor 2d ye dönünce şuan alıştığımız görüntü yok. Grafikler çağdışı (Yeni nesilde böyle kötü grafik olmamalı)

3. Gözlemlerim:

Mouse ile uzaklaştırma yakınlaştırma olayı kesinlikle kaldırılmalı 3d ve 2d oynayanlar arasında haksızlık oluyor çünkü uzak mesafeyi görebiliyor 3d de ki arkadaşlar.

Şimdi gelelim 3d modellemelerine:

1. 2 d de ki çok daha iyi açıkçası.

2. Patalama efektleri çok kastırıyor.

3. İyi bir optimizasyon yapılmalı.

Gelelim ek notlara:

1. Bu gemilerin sağ sola yatma efekti hoşuma gitti açıkçası bunu 2d ile senkronize edilse daha iyi olur.

2. Lazer renkleri çok cansız

3. Açıkçası biraz daha uğraşılsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Eski bilgisayarları
    olanlar için iyi bir fps değeri alabilmeleri için optimizasyon kesinlikle yapılması lazım.

4. 3D gözlük ile test edenler daha iyi görüntü kalitesi elde ediyor şahsen ben 3d gözlük ile test ettim.

5. Efektler için biraz daha uğraşılmalı

6. 3d & 2d seçeneği kesinlikle kalkmamalı.

7. Aegis elite citadel elite tasarımlarına baktım gemiler resmen disko topu gibi parlıyor 2d deki gibi renklendirme ve aydınlatma kullanılmalı.

8. roket efektleri çok vasat kalmış

9. 3d oyun motorunun hızı çok düşük 2d daha hızlı.

10. Goliath gemisinin özel yetenek tasarımlarının yeteneklerinin efektleri 3d si yine kötü olmuş.

Son düzenlenen: 16 Haziran 2015
  4. bence gayet iyi, en kısa sürede gelmeli. oyuna ufak bi indirme paketi de gelirse kasmaların yaşanmayacağını düşünüyorum, şahsen berbat bi internetle bağlanmama rağmen şuanki oyun arasında hiçbir kasma farkı olmadı.

isteyen 2 boyutlu oynar, isteyen 3 boyutlu :) beğenmeyen dostlar eski versiyona oynamaya devam edebilir, uzak mesafeyi görebilir demiş arkadaş da o mesafe de kısılabilir ben pek dikkat etmedim, tabi 2 d ile 3d arasında savaşta falan bi haksızlık olmaması hepimizin işine gelir :)

beklemedeyiz, ne zaman gelir? :))

pusat tasarımı düzeltilmiş muhteşem olmuş, aegis i falan da ben çok beğendim açıkcası :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2015
  5. Prophecy

Prophecy User

Eski haline dönmüyor ki 2D ye aldım yine 3 boyutlu gibi

6. USTA-C*

USTA-C* User

Bence çok güzel Pc'ye indirmesi ne zaman gelecek adminim ?

7. Siz test servera nasıl giriyonuz ya bende yok?

8. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

yok test sunucu gorunmuyor digerleri var

9. ygafff

ygafff User

Kısacası Vasat. Anında 2dye döndüm. inanılmaz kastırdı.

10. 3d nereden bakıyoruz bide geri bildirim açılmış?

11. ben giremiyorum test snucu ismi yok listede

12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

giremedimki test sunucu yok seceneklerde

13. O zaman herkes nereden uyduruyor bu yorumları sv yok ortada?

Şimdi çıktı sunucu.

14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Adminim ne yaparsaniz kabulumuz ama lutfen oyun aciklarina musade etmeyecek yazilimlari onemle rica edelim...biz herseye alisiriz haksizlik ve haksiz kazanc haric...

15. sonunda girdim servere hareket etme cok güzel olmuş efektler cok berbat darkorbitin klasına yakışmıyor grafikler berbatında ötesi ya gerçekten söylüyorum metalik görünümlü gemiler oyuncak gibi duruyo bu görüntüde yapılacaksa yapmayın daha iyi şimdiki görünümün 3d olanını yapana kadar bekleyin.şunanki grafik ve efekler cok cok daha iyi bunların aynısını bozmadan 3d versiyona geçirmeniz gerekli onun dışında kalanlar ise cok hoşuma gitti gemiyi yönlerdirmek bile eğlenceli olmuş
    aceleci davranmayın %100 mükemmmel olana kadar 3d ye geçmeyin şu an %15 de görünüyo oyun

16. Oyunu bu kadar harika şekilde oynamamıştım geminin özellikleri görünüşleri patlamalar lazerler havai fişekler her şey süper tebrikler güzel bir şey olmuş...

Bilgisayarının kötü olup donmasını oyunun geneline sarf etmemen gerek :)

17. Bu Ne Be ÇOK KÖTÜ. HATTA BERBAT.ÇOK KASIYORRRR

18. 3d grafikler berbat çocuk oyunu gibi olmuş ama hareketleri güzeldi.

19. Kıta40

Kıta40 User

teste giremedim ama 3d deki oyun ekranını uzaklaştırma olayı kaldırılmalı veya 2 boyutluya da getirilmeli

sdasdasdas bunu beğendi.
  20. ctrl tuşuna basılı tutarken + ve - tuşlarını kullanırsan uzaklaştırıp yakınlaşabilirsin

sdasdasdas bunu beğendi.