3D hakkında neler düşünüyorsunuz?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sabırsızlıkla gelmesini bekliyoruz :)

2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Ya arkadaş test server da o kadar adam arasında nasıl 60 FPS oynuyon!!!! Yemin ediyorum intihar edicem.

3. 007.bont.

007.bont. User

cocukca olmus inş. 2d seceneği sürekli kalır ben 2d de oynamaya devam edecem

4. sdasdasdas

sdasdasdas User

Saat 1 GEçti HAla Açılmadı Test Server ?

5. Bence bu gelecek olan yenilik oyunun akışını ve geleceğini değiştirecek . Düşünün bilgisayarınız iyi , tarayıcıdan 3d modda oynuyorsunuz hiç bi sıkıntı çekmiyor ama biliyorsunuz tarayıcılar zaman geçtikce kendinden geçiyor bilgisayarınız ne kadar iyi olursa olsun . Gelelim bilgisayarı kötü olanlara bunlar tarayıcılarda en baştan beri sıkıntı çekerler . Clienti indirildiğini düşündüğümüz an bu bilgisayarı kötü olanları az da olsa rahatlacaktır çünkü sadece oyunla alakalı işlem yapacağı için Fps açısından rahatlama olacaktır .

6. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Test serverı aktiftir

İyi Forumlar

7. Lag azalacak deniyordu. Lagdan 1 adım öte gidemiyoruz test serverinde.

8. İmzamda da belirttiğim gibi Bahar Temizliği olmaz inşallah gerçi o bahar temizliğini şuan community team daki çöğu kişi bile bilmez ama :)

9. Birisi yardımcı olabilir mi test server sunucusunu bulamıyorum ?

10. Aman tanrım didim !!!!!!!!!

İşte bu be ^^ :')

-----------------------------------------------------

Bu arada TEST SUNUCUSU ara sıra kayboluyor. Bunun nedeni serverin DOLU olmasıdır.

SULT4N|S£NC£R bunu beğendi.
  11. kardeş link falan yokmu ya girelim

12. Şimdik pc böyle:
    i5-3570k işlemci 3.40 ghz 4 çekirdek
    16 gb ddr3 ram 1600 mhz
    MSI gtx760 4 gb oc edition ekran kartı
    16 mbps internet

Fazlasıyla yetiyo :)

SULT4N|S£NC£R bunu beğendi.
  13. benimkiyle hemen hemen aynı ama benim ekran kartı amd 3.2 gb :)

14. :) Bende bi dönem hd7850 vardı ama işte rami çok az gelmeye başladı sonrada buna geçtim :)

15. Merhaba ,

Sunucu oyuncu sınırına ulaştığında listede gözükmez fakat zamanla çıkanlar olursa yer açılırsa listede tekrar gözükür. Belli aralıklarla yenileyip listeye bakmak gerekiyor.

Fakat şu anda test server'ı kapalıdır.

İyi forumlar.

16. 5 üzerincen 10 numara gençelr girenler net gitmezse elektirk gitmezse umut kesin ama tutu 2-3 gune diger serverlerde geçer aynı oyunda gibisiniz

17. Eski

Eski User

öncelikle tebrik ediyorum çok güzel olmuş çok beğendim
    bende bi kasma olmadı yalnız sadece gemim açıkken ekipman dizerken bi kasma yaşadım gerisinde fps hep 50-60 arasıydı
    belki donanımdan dolayı kaynaklanıyodur bilemiyorum

18. تأثير

تأثير User

3d güzel fakat yaratık ve gemilerin grafikleri flashın ilk çıktığı zaman yapılan oyunlara benziyor biraz arttırmaları lazım isteyenler için. Güzel görüntü oluşmuyor yani.

19. 3D oyunda şu an var mı yoksa gelmedi mi ?