3D hakkında neler düşünüyorsunuz?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. :D
    Edit:Oyuna 2011 de başladı :)

SULT4N|S£NC£R bunu beğendi.

2. :D :D :D gerçekten anlamıyorum cevaba 2 tane fotoğraf koydum artık kim beğenmedi ise kaldırmış fotoğrafları. Bu kadarına da pes yemin ediyorum.

-hakaret içermiyor
    -müstehcen değil
    -reklam yok
    -link yok

3. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Burası resim albümü yeri değildir. Konu içeriği dışına çıkılan mesajlar silinmektedir.

İyi Forumlar

4. 3D modu çok güzel ayrıca bir ara duymuştum oyunun client'ide gelcekti 3D ve Client DarkOrbit'e gelse oyunu hiç bırakmam.3D modunu normal serverlerede bekliyorum.Çok iyi olmuş.:)

Aliens bunu beğendi.
  5. 3D modu gayet iyi ve başarılı bence geç bile kalındı bile.PC leri zayıf olup ve pc hakkında sadece internete girip Facebook a bağlanmayı bilen insanların yaptığı yorumları görmezden gelinip 3D modunu geliştirmeye devam etmeniz taraftarındayım.Mod denenmeniz açısından test serverinde kullanılmanıza sunuldu ama siz hemen çok biliyormuş gibi ''Yaratıklar berbat.efekler iğrenç,daha iyi olabilirdi,sadece portal iyi olmuş vs vs'' gibi şeyler söyleyip sinir bozmuşlar dediğim gibi aldırmayıp devam etmelisiniz :)

6. kardeşim yanlış bilmiyorsun 3d geldiği zaman oyun indirmelide olacak :)

7. hadi gelsin ama artık :D

8. Merhaba ,

Arkadaşlar bakın 2 defa test server açıldı ve denemeler sonucunda geri bildirimler alındı. Tabii ki yollamayanlar da olmuştur. Fakat bunların değerlendirilmesi sonucunda iyileştirme , değiştirme v.b. çalışmalar olabilir. Hatta belki de tekrar test sunucusu açılabilir. Şu anda ne zaman gelir bunu bilemiyoruz.

İyi forumlar.

9. 2 3 ay sonra gelmez ama değil mi kıyamet modum?

sizce deneyimlerinize dayanırsanız en fazla ne kadar sürede gelebilir :)

10. Merhaba ,

Bu tür konularda tahmin yazmak istemiyorum. :D Çünkü epey fazla bir değişiklik ile ilgili güncelleme olacağından tahmin zordur.

İyi forumlar.

11. modum belki söylemessiniz ama tahimn ediyorum ki güncellemeler üzerinde birkaç değişiklik yapılacaktır.Çünkü ne kadar fena olmayan bir çalışma olsada eksiklikleri yok değildi tabii.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Haziran 2015
  12. Merhaba ,

Dediğim gibi bilgisi gelip duyurusu yapılmadan bizler bir şey diyemeyiz. Yani şu tarihte yada 1 hafta içinde gelir dememiz doğru olmaz. :)

Zaten yeni bir etkinlik ve ayrıca test server açılacakmış Buradan inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

13. WolfWar

WolfWar User

3D de genel olarak herşey güzel fakat kalın sıkma efekti kalkan sıklığı efekti hoşuma gitmedi kalın sıkmada lazerin kalınlığı arttırılırsa çok iyi olur.

Son düzenlenen: 3 Temmuz 2015
  14. ÇORBACI

ÇORBACI User

3D nin çok geliştirilmesi lazım bu hali ile alışmak çok zor.

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

begenmedim 2d döndüm belki zamanla alisiriz suan icin 2d.

16. Eyyyy yekili sesimi duyan varmı bu 3d iğrenç hatta ötesi olmuş ben 2008 yılından bu yana bu oyunun içindeyim De2 serverindeyim bu saçmalıkla uğraşcanıza skaylaba yada pilot profiline kalkanların diroitlerin lf lerin lwl lerini geliştirme imkanı sunsaydınız bu 3d yi hayatta oynamam oyunu bırakırım yinede oynamam berrrrbat :(((((((

17. ILYRevenge

ILYRevenge User

Grafikler biraz daha güzel olsa bide kasma sorunu çözülürse gerçekten güzel olucak, onun dışında bi sıkıntısı yok 3D'nin :) Burda 200 satır kötüleyip sonra oynamaya devam edenlerden olmadım , olmamda.(Mesaj yerine gitmiştir umarım.) Feedback'imi yaparım , düzelirse ne ala, düzelmesse 2D oynamaya devam ederim :)

Not:Konuların hiçbirinde olumlu olumsuz oy kullanmadım, çünkü konuların içeriği açık değildi.Buna rağmen kesin olumsuz kullandın, anlamadan oy kullanıyosun bla bla diyen kişiyi biraz okumaya yönelmesini tavsiye ediyorum, mümkünse karşındaki ne yazmış anlaması açısından kitap okumalısın kardeşim :)

Son düzenlenen: 2 Temmuz 2015
    Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  18. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bence 3D gayet güzel. Ayarlardan 1-2 kişi şeyi ayarlayınca daha gerçekçi ve güzel oluyor. Sadece aegis gemisini ve bazı yaratıkları beğenmedim. Genel olarak güzel.

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  19. MackrulZ1

MackrulZ1 User

Arkadaşlar daha iyisini yapabilirdi bigpoint ekibi.Çok aceleye geldi gibi ve hoş değil ama şöyle bişey var yıllar öncede ekran komple değişmişti herkes karşı çıkmıştı fakat alıştık.ama bu darkorbit oyunu bozdugu görüşündeyim.Ben ve 4 arkadaşım oyunu bırakma kararı aldık.bakalım hayırlısı

20. 3D'yi çok beğendim. Güzel olmuş, hiç kasma yok. 2D'den az kasıyor :)