3D Hangar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yeni konu hakkındaki fikirlerinizi bekliyorum. Anket açmıyorum çünkü hayıra oy verip aebebini yazmayanlar var. Bu yüzden direk fikirleriniz paylaşacaksınız. Bu hangar görünümü ABD Batı serverinde birkaç günlüğüne olmuştu. Biz bunu neden Tr severlerine getirmeyelim ve neden kalıcı olmasın? Değil mi ;)[​IMG]

Bu da bir başka resim...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ocak 2014
  2. Beğendim :) bence oylama başlat

3. Haklısın ABD batı da bir zamanlar oynamıştım bu tasarım çok hoştu ama nedense kaldırdılar. Ama yeniden gelmesi şart :)

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  4. Manyak olmuş getirilsin bencede :)

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  5. Teşekkürler. Destekler gittikçe artıyor. Adminler bu konuya da bir el atar artık ;)

6. Birkaç kişinin desteğine destek artıyor demek biraz gülünç olur o bir ;)

Hangar çok güzel ama biraz karmaşık sanki :confused: Bununla ilgili bir test server yapılmalı bence.

7. Artmıyor mu? Diğer konularım gibi bu konumun da herkes tarafından ilgi göreceğine inanıyorum. Ve olumsuz düşünen çıkmadı şu ana kadar yani oylama olsaydı 100% olurdu ;)

8. lordm0zart

lordm0zart User

daha önce eski forumda açılmıştı çok da tuttu

9. Düşündümde biraz karışık duruyo sanki ama alışılabilir gibi geliyo sizcede öle deilmi biraz ?

10. Ekran görüntüsü güzel gibime geliyor :)

Test serveri çıkarsa deneyelim hoşumuza giderse elbette niye olmasın :D

11. Katılıyorum bencede ama yazılar okunaklı ve kasmayan bir şekilde yaparlarsa anca olsun yani iyi yapalım derken daha kötüye gitmesin

12. Görüntü kalitesi düşük olduğu için öyle(480p). Biz oyunda hd(720p) veya ful hd (1080p) olarak oynadığımızı düşnürsek çok net olacaktır yazılar.

Ayrıca her yenilikten önce zaten bir test serveri açılıyor.

13. Bakalım test seervere gelir mi ;:)

14. Moderatorler merkeze iletirse büyük ihtimalle gelir ABD Batı da gelmiş burda niye gelmesin.

15. Şuan varmı abd batıda

16. Hayır yok. 2-3 sene önce gelmişti. Birkaç gün kullandılar sonra tekrar eski hangara geri döndüler nedense...

17. Beğenilmedi heralde ama test servere çıkacaklar listesi olsa en düşük 3. en yüksek 1. yerde olmalı

18. Benc
    e beğenilmedi değil de kullanmasını beceremeyip kaldırılsın istemişlerdir. ;)

TheDarkMen_2 ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  19. Hahaha şimdi izledim videoları güzelmiş gelsin bence

20. KorGeneraL

KorGeneraL User

Çok güzel fikir oylama olmalı diye düşünüyorum.

Son düzenlenen: 31 Ocak 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.