3D Hangar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Konu açıldıktan sonra nasıl ekliyorduk oylamayı

2. WAlla bende bilmiyodum işime geldi ;)

3. Neyi?

4. Katılıyorum güzel olur bu yenilik gemi görselleri göze hitab etmeli

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  5. Güzel fikir ama bu sadece anasayfada olsun bunu oyuna falan yansıtmaya kalkmasınlar oyunu 3D yaparlarsa hem kasmalar olur hem de indirmeli bir oyun olur.Sadece hangarımız böyle olacaksa tam destek veriyorum , estetik şart :D

6. Zaten konunun adı üstnde 3d HANGAR sadece hangarımoz 3d olacak. Şimdilik. İleriki zamanlarda oyunun da 3d olması kaçınılmaz. Hem zaten bigpointün bir diğer oyunu battlestar galactica 3d ve kasmıyor. Darkorbit ilerde bu kasma sorunundan kurtulacaktır.

7. BAttle star ile darkorbiti birleştirsek süper olur :D

8. Bende ona uğraşıyorum zaten. İlk önce hangar konusunu açtım. Yavaş yavaş oyuncuları arkamda biriktirip destek gücümü artırınca o oyunun da 3d olma konusunı açıcam. Ama ilk önce forumda bilinen ve sevilen bir oyuncu olmam gerekiyor. Eğer tüm tr oyuncuları arkamda olursa oyunu 3d yapabiliriz. Fakat bu yeniliğin olmasından önce darkorbitin bir altyapı çalışması yapması gerekiyor. Yoksa kasmaktan oyun oynanmaz hale gelir.

İyi forumlar...

9. biriyle ortak olabilirsin o konuyu açıp sende destek olabilirsin

10. Anlayamadım? Ben nasıl destek olucam.

11. Mesela trgoli vega konusuna durmadan yazı yazılınca üstte duruor sonra en çok oylanmış konu olunca vs. globale çıkıyor sonra FMler üstlerine iletiyor ama bunu eskiden yapsaydın şuan belki test esrvere girebilme şansı çoğalırdı+Bak tr goli vega konusunu açan adam ortalarda yok

12. Konuyu açmak aklıma şimdi geldi işte ;) bu arada benim konumda en üstte duruyor ve durdukça da ilgi görmeye devam edecek KSİ konusu arkaya kaçmış ben bi onu da güncelleyeyim ne de olsa o konuya bir mod destek verdi ;)

13. Bencede ama modları suçlamamak lazm konuların güzel test servere çıkması lazm

14. Modları suçlamıyorum ki ;) Onşara teşeklür ediyorum ben çünkü benim konularıma destek veriyorlar.

15. Pardon ben yanlış okumuşum :p neyse birdaha konu dışı mesaj yazmayayım

16. Sorun değil ;)

17. bence gelsin test server gelsin

18. bence süper kesinlikle olmalı oyunun tadı birazdaha iyi çıkar

19. 3d görüntü için çözünürlük vs artması lazım fikir güzel modum gideri var..

20. iyi olmuş zaten darkorbitte bi yenilik olursa test serverde veriolar. olsursa iyi olur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.