3D Hangar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Desteğe devam... Artık merkeze iletilsin.

2. arog57

arog57 User

kesinlikle böyle yenilik lazım çok iyi düşünmüşsün kardeş

3. Kardesim guzel goruntu guzel bi yenilik olurdu fakat ekipman dizmek yada cephane almak icin ordan ordan oraya tiklicaz bence gelmesin aktif oyunculari cok etkiler oyunu birakmalar cogalir

4. Gayet güzel fakat arayüz geliştirilmeli alt alta değilde yan yana olmalı butonlar

5. Merhaba;

Eksikliklerimizi söyleyin ki konuyu geliştirelim.

İyi Forumlar.

6. Fırat-19

Fırat-19 User

benden de tam destek süper birşey e benziyor :)

7. Konu çok iyi .Test server açılıp denenmeli.

8. Master0735

Master0735 User

ANKET AÇMAMAN HATA MÜKEMMEL

9. zaten yine oradan oraya tıklıyoruz. Ben dediğim gibi bunu oynadım şuankinden oldukça daha kolay yanlış hatırlamıyorsam geminin ilgili bölümüne tıklandığında ekipman konuluyordu inan şimdikinden daha kolay. TAM DESTEK.

10. Sennar23

Sennar23 User

3D bir hangarın olması gerçekten harika olurdu oyun daha zevkli olurdu :)

11. Kesinlikle olmalı...

Çoğu kişinin bilgisayarı kasacak (benimki de dahil) ama yinede olsun diyorum.

12. İlk önce arkadaşlar şunu düşünün:

Kaç kişinin bilgisayarı bu yeniliği kaldıracak bilgisayarı kötü olanlarda var unutmayın sırf kendi makinanızı düşünmeyin.

Herkeste en aşağı nvidia gtx 770 ekran kartı İ7 işlemci 3.0 ghz veyaz i5 8-6 gb ram yok bunu da düşünün bu yenilik gelirse oyunu çoğu kişi bende dahil kasa kasa oynarız.

Ben zaten 30-40 fps olsun diye bilgisayara taklalar attırıp o kadar ayar yapıyorum bu gelince 20 fps yi anca gorurum.

bu oyun için heralde en aşağı gtx 650 ekran kartı veya eş değer gücte bir performans canavarı isteyeceksiniz. Yakında oyun directx 12.0 veya civarı ister diye korkuyorum artık.

13. Mesela ben :D :D ama grafikler düşürülebilir değil mi ?

Fazla faydası olmasada iyi olur.Birde şu directx12 ne ya o_O çok yüksek.

Kimse oynayamaz valla çürük pclerle geziyoruz çoğumuz...

14. konuyu hortlatmışsınız 9 ayın ardından :D bence pek gerek yok gibi böyle birşeye ,olsada şimdiki halide 2.seçenek olarak kalmalı .çünkü herkezin pc'si yetmeyebilir o tarz görsele vede itemlerin diziliş zamanı farkedecektir böyle bir uygulama ile

15. Konuyu oylamaya sunsaydın iyi olacaktı

16. arkadasın eklediği resimler ve hangar görünümü başka bir oyundan alıntı artı o oyun indirmeli bir oyun du oyunun adıda ********* falandı tam olarak oynamadım girdim baktım 2 gün falan çıktım çünkü sarmadı fonksiyonları çoktu karışıktı darkorbitte indirmeli olsa belki kaldırır

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Kasım 2014
  17. Merhaba ,

Başka oyunların isimlerini yazmamaya ve ayrıca hakkında konuşmamaya dikkat edelim.

İyi forumlar.

18. Ben bu tip konuları destikliyorum fakat test serveri mesela 3-4 gün açık kalmalı, herkes fikirlerini söylemeli. Söylenen fikirlere göre ya kalıcı olur ya olmaz yada test serverine giriş az olursa yada oy eşitliği olursa normal serverlarda 2 hafta denenir. Şimdi kardeşim görseller güzel ama kullanmadan bilemeyiz :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  19. CİLΛ

CİLΛ User

güzel olabilir fakat alışmak zaman alır

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.